Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól alhat a...

Mennyi idős kortól alhat a baba külön szobában?

Figyelt kérdés
Nemsokára elköltözünk és nem tudom mennyire fogja megviseli az új környezet. Eddig vele aludtam egy szobában. A fiam 14 hónapos.
2009. júl. 5. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Én már egyhónapos kortól is külön szobában altattam. őket. Igaz,hogy a szobájuk a miénk mellett volt.Nem volt sokkal több fáradtság átmenni hozzá,mint ha mellettem aludt volna.Az én ágyamban soha nem altattam.Nem hiszem,hogy az új környezet megviselné,legfeljebb egy-két nap kell,mire megszokja.
2009. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Nálunk születésétől kezdve külön szobában alszik. Este 8-tól reggel 9-ig, egy szopival. 4,5 hós.
2009. júl. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Fiam is pici koratol kulon szobaban alukal,mar 12hos lesz
2009. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
A van rá lehetőség, legyen az uj helyen külön szobája. Ha az elején szerinted nem érzi ott egyedül éjjel jól magát, akkor ott alszol nála, majd ha mindketten nyugodtak vAgytok és látod hogy meg sem moccan éjjel, vissza tudsz menni a hálótokba a férjed mellé. Szerintem itt az idő a külön alvásra:)
2009. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Az én lányom is 14 hónapos, eddig velünk aludt. Hamarosan mi is új házba költözünk. Úgy tervezem, hogy ott már külön szobában fogom altatni. Egy ismerős gyerekpszichológus azt mondta,hogy amíg meg nem szokja az új helyet, addig maradjak mellette amíg elalszik, később már nem kell.
2009. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Hát ne pont költözéskor tedd külön, mert az meg fogja viselni!!!

Én már ujszülötten külön raktam volna, de csak 4 hónaposan lett kész a szobája, azóta van külön.

2009. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem költözéskor teszed külön szobába, 2x fogja őt stressz érni. 1x amikor költöztök, és 1 x amikor külön szobába szoktatod
2009. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Első pillanattól külön szobában aludt mind a 2 manóm,ahogy haza jöttünk a kórházból egyből.
2009. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!