Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valóban allergiát okoznak a...

Valóban allergiát okoznak a Johnson's baby termékek? Bedtime washt és bedtime lotiont kapott az 5,5 hónapos fiam, használhatjuk?

Figyelt kérdés
Elég érzékeny a bőre, de eddig nem lett kiütéses, Gabi termékeket és gyógyszertári babafürdetőt és popsikrémet használtunk. Aki már használta ezeket, mik a tapasztalatok?
2009. júl. 4. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
3 hónapos a lányom,mi is a gyógyszertárit és a Gabit használtuk már 1 hónapja.Most vettem Johnson's-t de nem jött be,nekem úgy tünik,hogy szárít.Maradok a Gabinál.
2009. júl. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

A kórházban Johnson's Top-to-toe wash-t használnak az újszülöttek fürdetésekor.

Mi születésétől ezt használjuk, nincs probléma a lányom bőrével. Kb. 2 hónapja használunk Johnson's búzacsírás sampont is.

Egyszer vettem Gabi Édes Álom fürdetőt az illata miatt, de olyan csúnya lett a babám bőre tőle, hogy bőrgyógyászatra kellett vinnem.

Szóval biztos babája válogatja. :)

Szerintem próbáld ki! Ha nem jó a babádnak, elhasználod, vagy odaadod annak, akinek bírja a bőre.

2009. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
mi az első pillanattól azt használjuk. a kórházba is jonshonnal fürdették.gondolom te is kaptál akorházba csomit abba van egy fürdető, az semleges, probáld ki elöször azt.
2009. júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

Első vagyok.

Olvastam a válaszokat.Jól megkavartuk a dolgokat:))))))))))

2009. júl. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Az én babámnak nagyon érzékeny a bőre, és semmi ilyen illatos dolgot nem bir, nem csak a J&J-t... Mi gyógyszertári keveréket használunk mindenből csak. J&J popsotörlőtől 2 óra alatt kiütéses a popsija például, más popsitörlő azért 2-3 napig kitart, és csak utána irritálja.

Egy 3 hós baba anyukája

2009. júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Szia.Az én kislányom 8,5hónapos és az elejétől kezdve Johnsons terméket használunk,semmi baja nem volt sose tőle.és a bőre is gyönyörű :)
2009. júl. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Személy szerint ezt írhatom a kisfiam nevében is nekünk egyáltalán nem jött be a Jonson's termékcsalád!Nagyon szárította a börét és 'nem csípi a szemeket'állítják a gyártók,nahát a fiammak igenis csípte!
2009. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Egyetértek az útolsó hozzászoló anyukával mintha én írtam volna csak nekem kislányom van, sajna de szerintem is baba függő. Meg a dr.nőnk mondta h a Johnsons termékekben az összetételt megváltoztatták és a mai babák nagyobb többsége érzékeny rá illetve húzamosabb idő után ekcémás lehet a bőrre. Mi gabit használunk illetve babe fürdetőt is kiprobáltuk az is nagyon klassz .

üdv.13 hós baba anyukája

2009. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

A kisfiamon nem használtam Johnson's terméket. Amikor várandós voltam, Johnson's babaolajjal kentem a pocakomat, teli lett a testem viszkető piros kiütésekkel. Két hónapig jártam allergológushoz, mire kiderült, hogy ettől van. Ahogy elhagytam a babaolajat, eltűntek a pöttyök.

Gondolom nem mindenki érzékeny rá, de én azóta nem merem a babám testére használni.

2009. júl. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Az én fiam 3 hónapos, mi is J&J-t használunk, kb két hetes kora óta. Az olaj is J&J, a fürdető pedig a bedtime-os lila. Nekünk semmi bajunk tőle, én az illatát is nagyon szeretem.
2009. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!