Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejbe keverve, cummisüvegb...

Anyatejbe keverve, cummisüvegben kell badni az ampullás K vitamint a babáknak? Jól értettem, hogy úgy kell?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Tulajdonképpen mindegy, hogy cumisüvegben vagy sem, az a lényeg, hogy valamibe keverd bele, mert iszonyúan keserű. Én majdnem elhánytam (bocs) magam tőle. Ha egyébként nem cumizik a babád, akkor próbáld meg egy kiskanálba tenni anyatejbe.
2009. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

Én a kislányomnak a reggeli szoptatás előtt 1 műanyag kiskanálba csöppentettem a Kálciumot és fejtem bele neki 1 kis anyatejet(nemrég hagytuk abba,mert már 1 éves lett :))))).Megitta és utána szoptattam.Így sosem felejtettem el mert már rutinszerűen csináltam minden reggel.

Boldog babázást és sokáig szoptatást kívánok neked . :)

1 éves kislány anyukája

2009. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
19:32 vagyok: nem kálciumot hanem káliumot akartam írni :P.
2009. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
19:32-nek.Nem kevered a Vigantollal?
2009. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk előfordult,hogy a tejjel kiköpködte,úgyhogy megkapta úgy ahogy volt kiskanállal..Egy arcizma sem rezdült,lehet,hogy a tej nem ízlett::))
2009. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Én kiskanálba beleöntöttem és be a szájba, nem volt még eddig semmi probléma. amúgy meg az anyatejet sem enném meg, a fiam meg imádja, nem egyforma egy felnőtt és egy baba ízlelése.
2009. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Én kiskanállal adom neki pár csepp anyatejjel de őszintén megmondom nem tudom, hogy mennyit nyel le belőle. Szerintem az egészet kiköpi és hányingere van tőle. Én is megkóstoltam, valami hihetetlenül rossz. A múltkor 2 ampullát is felbontottam mert az elsőből az egész visszajött.

4,5hós anyuka

2009. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Köszi és tényleg.

Rosszul olvastam el a kérdést :P.Bocsánat!!!!

2009. júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
szerintem inkább kiskanállal add kevés anyatejjel keverve, mert ha cumisüvegbe teszed, rátapad a nagy része a cumi belső falára és alig jut a babapocakba
2009. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Én simán beleöntöm a szájába,kicsit fintorog neki,de nincs vele különösebb gondja vele.
2009. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!