Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a DM-es Babylove...

Milyen a DM-es Babylove pelenka? Erdemes venni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdemes kipróbálni, nálunk bevált, ezt használjuk már fél éve kb. most 9 hónapos a kislányom, 8.5 kg és a 3-as jó rá a 4-9 kg-s. Éjszakára mindig eggyel nagyobb méretet használok neki, mert még mindig eszik a drága éjjel :)

2009. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekünk nagyon bevált, sőt a pampers pelust is túl szárnyalta, abból kifolyt a pisi éjjel, de ebből még egyszer sem
2009. júl. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó.Az éjszakát is símán bírja.4,5 hós babám van,és még kelünk,de sose volt baleset.
2009. júl. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó, van olyan minőségre mint a drágább kategóriások, és olcsóbb!
2009. júl. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ÉN nem veszek többet!A pisi ugyan nem folyt ki de a fenek tiszta pisi volt, nedves, attól már a tescós is többet ér!
2009. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Szerintem is nagyon jó minőségű a pelus, és az ára sem utolsó szempont.

2009. júl. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nekünk nem vált be, kifolya pisi belőle.
2009. júl. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk nem vált be, mert olyan Libero szerű, úgyhogy az az én babámnál sem a combjánál sem a derekánál nem elég szűk/rugalmas.
2009. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!