Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalatogataskor mit szoktak...

Babalatogataskor mit szoktak venni a babanak vagy mamanak? Kb 1 honaposak lesznek.

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 15:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Babaterméket én az ért nem veszek, mert sosem tudni, hogy mit szeret használni. Van aki libero párti, van aki papmers párti.

Én szoktam ruhafélét, vagy sima fehér badyt, vagy kiszoknit,mamuszt, babasapkát.. ezek mindig kellenek, és semlegesek. Pl unokanővéremnek sem tudtam még olyan ruhát adni, amit ráadott a kicsire-nagyon finnyás...

Volt, hogy vittem 4 hós első bébiételeket, ezeket előbb utóbb talán elhasználják majd, ha már eszeget a kicsi.

Anyának nem szoktam vinni semmit. Szoptatós anyának nehéz, gyümölcsöt nem ehet, max almát, édességet sokan nem esznek, mert félnek, hogy elhíznak.

Én kórházban kaptam egy plüss nagy virágot, na annak nagyon örültem, és azóta a lányom szobájának dísze:-)

2009. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem ismétlem az előttem szólókat:)

Viszont nekem tetszenek az olyan babaplédek,törülözők amelyekbe bele van hímezve a baba neve vagy baba díszpárna stb.Szerintem szép ajándék:)

2009. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Amiket mi kaptunk: anyának: bonbon, virág, apának: valamilyen ital (pezsgő, bor), babának: zenélő játék, csörgő, rágóka, pelenka (jó előre megkérdezni, hoy milyen márkát használnak), popsitörlő (a sensitive bármelyikből jó). Nem célszerű ruhát (nem tudni a pontos méretet mi pl. 2 hónaposan 0-3 hónaposnak való bodyt kaptunk, kicsi lett, szintén nem jó ötlet a különvöző márkás tisztálkodószerek, kezdetben úgyis a gyógyszertári szín és illatmentes javasolt. aki végképp nem tudott mit hozni, adott egy borítékot, benne 2-3-5 ezer Ft-al, hogy vegyünk valamit a gyereknek, mi ezeket a pénzeket egy perselyben gyűjtjük és azt veszünk belőle, ami éppen kell.
2009. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyit szánsz rá.


Én nagyon örültem a szopis-teának, minőségi gyümölcslének, multivitaminnak.

Nagynéném meg beállított egy nagy tál madártejjel, nagyon jól esett, azóta sem ettem annál jobbat...

A babó kapott egy rahedli ruhát, a zöme kicsi lett sajnos, eltettem a következőnek :)

A pelenka+positörlő is jól jött, ezekből sosem elég, a kenceficéket viszont elajándékoztam, mert gyógyszertárit használunk még mindig (10 hós a lányom).

Kapott egy nagyon ügyes kis plüssplédet, néhány pattental és zippzárral át lehet alakítani kis hálózsáknak. Jó minőségű hálózsákot is kaptunk, szerettem azt is.

Szintén ajándék volt egy textilkönyv, aminek minden oldalán van valami furfang- imádja a mai napig.

2009. júl. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!