Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalatogataskor mit szoktak...

Babalatogataskor mit szoktak venni a babanak vagy mamanak? Kb 1 honaposak lesznek.

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

kisruhát, gyümölcsöt (banánt, narancsot, mandarint NE, mert azt szopi alatt nem nagyon lehet), sütit, pelenkát


kérdezd meg szerintem, hogy van-e valami amit szeretne, ha azt mondja, hogy semmit, akkor kérdezz rá a babaruha méretre (nehogy kicsi legyen), és hogy milyen pelenkát szoktak venni


én nagyon örültem anno, hogy a rokonaim hasznos dolgot - pelenkát és popsitörlőkendőt hoztak - három hós a babám, de még mindig van belőle :)

2009. júl. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Babának: ruhácskát, csörgőt, rágókát, vagy valami "hasznos, de nem szép ajándékot": pelus, popsitörlő

Mamának: virág, csoki

2009. júl. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
kérdezd meg őket, mire van szükségük! Én is kapom az ajándékokat. Van, aki megkérdezi, milyen pelust, törlőt, egyebeket használ a mami és olyanokat vesz. Hidd el, ez így nagyon praktikus. Le a fölösleges kacatokkal és ronda babaruhákkal :)
2009. júl. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Babának:Babaruhát,csörgőt,esetleg pelus,törlőkendő

Anyának:Ilyenkor szoktak vinni üdítöt,édességet,Baba fotoalbumot.Most csak ezek jutnak eszembe

2009. júl. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mi egyik ismerösünknek játszószönyeget vettünk. plusz, torta,gyümlé, édes ital(sherry)gyümi, csirke.itt ez a szokása másiknak egy 3 emeletes pelenkatortát csináltam meg egy rugdalozott vettünk.mind a kettő 6ezer forint volt .mikor hozzánk jöttek kaptunk pelenkát, nedv törlőt, pelenkatartó libát, körforgót de volt aki pénzt adott.
2009. júl. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 fotucsok ***** válasza:
Nekem másfél hónapos a kisfiam, és kaptam már pelust, ruhákat (inkább nagyobb, mint kisebb), fotóalbumot, fényképkeretet. ezeknek mind örültem. De örülnék egy babanaplónak is, amibe írhatom, hogy hogyan cseperedik, miket csinál stb. Hát ilyeneket. üdv
2009. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ruha, babanapló, pelenka(ezt a leggyakrabban), mamának csoki, virág. De amikor én mentem látogatóba, akkor kéz ill. láb lenyomat készítőt vittem a ruhácska mellé ajándékba. Örültek neki!
2009. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A babakocsiba takarot (pledet) kertem, es baba agynemut. Ezeknek nagyon orultem, aztan valaki pelust meg popsitorlot hozott, de popsitorlot aztan nem is hasznaltam mar, hiszen erzekeny volt ra a popsija a babanak.

Vihetsz muanyag talkat, poharkat, kanalat is, tunderieket lehet kapni, es par honap mulva ugyis kelleni fog mar.

Szerintem jobb a maradando ajandek, mint az olyan amit pillanatok alatt elhasznalnak.

2009. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A leghasznosabb mindenképp a pelenka! Drága és a szülők tuti örülni fognak neki, persze a megfelelő méretben! :)

A kis rucik is jók, annál is figyelni kell a méretre és hogy azért olyan legyen, amit a szülők szívesen ráadnak (nem giccses!).

Anyukának gyümi (amit ehet egy kismama) vagy üdítő (persze szénsavmentes)

Bár én megmondom őszintén annak örültem a legjobban ha csak a kisfiamnak hoznak ajándékot. Így azt az összeget, amit az én ajándékomra költenek, költhetik a babáméra! :)

2009. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem anno pelenkát,babatusfürdőt, popsitörlőt, baba sensitive öblitőt, csokit, baba sensitve mosogélt, ezeknek nagyon örültem, legjobb volt, a pelus, popsitörlő, öblitő, mosógél! Ezek drága dolgok, és jó ha besegítenek!
2009. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!