Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a babátok napi étrendje?

Milyen a babátok napi étrendje?

Figyelt kérdés
18-án 6 hónapos lesz a kisfiam, és kb. 1 hónapja elkezdtem a hozzátáplálást, addig csak anyatejet kapott. Elkezdett a tejem csökkenni, de még mindig tud szopizni de már nem elég neki.Éjszaka csak szopik. Ti milyen időtájt adtok gyümit, főzeléket...stb. köszi
2009. júl. 4. 11:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Tejpépet mindenki ad a babójának? Olvasom sok helyen.
2009. júl. 4. 11:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én gyümölcsöt, főzeléket eleinte tízóraira adtam csak. A védőnőm azt mondta, ha véletlenül nem jönne be a babának valamelyik új íz akkor ne északára fájjon a baba hasa azért adja neki tízóraira. Nekem mivel később már kevesebb volt a tejem, ami legjobban délután érződött meg, ezért az uzsonnához adtam egy kis tejpépet az anyatej mellé. Tudom ezen az oldalon sokan elitélik, de doktornőm szerint semmi kivetni való nincs a tejpépben. Szóval kiegészítésnek tökéletes volt.
2009. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk reggelire házi készítésű gyümölcsjoghurtot kap kiflivel, keksszel ilyesmivel. Az ebéd főzelék, az uzsonna pedig gyümölcs. Vacsorára még tápszert kap és éjszaka is, ha felkel. Tejpépet sokáig nem adtam neki, mert fájt a hasa tőle. Most már meg tudná enni, de csak egyfélét szeret és már jó ideje nem látok sehol. Egyébként az a vacsora szokott lenni. Az enyém 8,5 hós

2009. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi reggelire tápszert eszünk tízóraira gyümölcsöt ebédre főzeléket uzsonnára tápszert vacsorára meg tejpépet. Nálunk ez így bevált.7 hósak vagyunk

2009. júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!