Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak a 9 hónapos babámnak...

Mit adjak a 9 hónapos babámnak reggelire?

Figyelt kérdés
A babám korán reggel (6-kor) még cicizik, ebédre főzeléket kap husival, uzsira gyümölcsöt pépesítve keksszel vacsira pedig mivel már alig van tejem tápszert. Eddig 8-9 óra között evett jughurtot, de úgy látom kevés neki. És változatosságot is szeretnék bevinni az életébe. De nem tudom mit adhatok neki. Azt mondják egyes helyeken, hogy már kenyeret is kaphat, máshol viszont azt olvastam, hogy 1 éves koráig nem. Mit tegyek?
2009. júl. 4. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor ez már nem is reggeli, hanem a tízórai nálatok. Adhatsz neki gyümölcsöket joghurttal, vagy túróval. De adhatsz tejpépet is gyümölccsel.A fogzás miatt szokták mondani, hogy rágcsálhatja a kifli végét, de az még nem kenyér evés :))

Szerintem nem baj, ha csak gyümölcsöket kap vmivel, mert az u.olyan mint a főzelék, ezernyi ízt hozhatsz ki belőle, s így már nem lesz unalmas neki!

2009. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!