Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a hőguta jelei a babáknál?

Mik a hőguta jelei a babáknál?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyengeség,magas láz.Éppen tegnap volt nálunk ilyen.Ma is gyenge volt a kisfiam nagyon.Sok folyadékot kell vele itatni!Forró volt a kis teste,azonnal kúp,majd hűtőfürdő.Utána orvos,injekció,itatás hűvös tea,majd nyugtatás,alvás.Röviden.
2009. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Jobbulást a kicsikédnek!
2009. júl. 3. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszi,már jobban van,de azért még nem teljesen.Holnap visszük dokihoz aztán meglátjuk.Viszont ma sápadt is volt még.Mintha nem az igazi lenne...Jaj csak nehogy baj legyen,mert azt nem tudnám elvisleni :( Nagyon vigyázz Te is a csöppségedre!Melegben ki ne vidd,mert elég neki szinte pár perc és máris meg van a baj!
2009. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocs az OFF-ért, de kedves válaszoló, mi történt a babáddal?

Csak okulásképpen...

2009. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj meg lehet kérdezni.Tegnap elmentünk a boltba késő délután 17h után,utána benéztem egy kis butikba,szerettem volna venni neki egy ujjatlan ruhácskát.Kb: 40 percet voltunk távol.Amikor hazaértünk,még semmi baja nem volt,majd egy kis idő után furcsáltam,hogy nem annyira aktív.Gondoltam azért mert meleg van.Este félkor lett volna a vacsi,és akkor kezdett el nyöszörögni,amit sírás követet.Akkor volt forró a teste,gyorsan lázmérés a popóba ami 40,4 volt,de ugye ebből 5 tizedet le kell vonni.Na gyorsan egy kúp,majd hűtőfürdő,közben orvost hívtam.Kapott szurit.Éjfél előtt arra ébredtünk,hogy újra lázas lett,így még egy kúp,és borogattuk férjemmel felváltva a kis fejét.Szegénykém annyira gyenge volt,hogy bealudt közben.Ma reggel fél 10-re ért ide az orvos újra,megnézte,de semmi baj nincs,sok folyadékot kell innia.Ma sápadt volt,és gyenge,nem sokat nevetett,hát millió puszi,ölelés,szeretet...Tanultam ebből bizony én is,hogy ha nagy meleg van kint akkor nem viszem ki a gyereket akár egész nap.Holnap megyünk újra kontrollra,nagyon remélem nem lesz semmi gond,kialussza.Ez történt...Vigyázzatok a babáitokra Ti is nagyon!Most leliismeretfurdalásom is van emiatt,de a fene se gondolta volna,hogy ez lesz,mert más is kivitte a babáját sétálni...Jó éjt Nektek!
2009. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a picid? Nem volt rajta egy vékony sapi? Vagy a babakocsi teteje nem adott neki árnyékot? Okulásképp kérdezem!

Köszi!

Jobbulást!

2009. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokára 7 hónapos lesz.Sapit nem adtam rá,azért sem,mert tényleg nagyon meleg volt,a babakocsi védte a naptól,de hiába,árnyékban is veszélyes egy ennyi idős babának.A lényeg,hogy nem szabad kimenni vele max pár percre de akkor is a hűvösre ha nagyon "muszáj".
2009. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az "OFF"os vagyok.


Hát én ilyenre eddig nem is gondoltam!

Mármint, hogy ilyen megtörténhet.


Köszönöm, hogy elmesélted, tényleg tanulságos volt!

2009. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!