Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik macisajtot lehet adni...

Melyik macisajtot lehet adni már 10,5 hós babának?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem egyiket se. Az ömlesztett sajt a sajtok legalja, túl sok zsír, só és adalékanyag van benne. Miért nem jó a rendes sajt?
2009. júl. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod bármelyiket, nem lesz tőle baja!
2009. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendes sajtot eszik csak gondoltam bővítem a repertoárt. Egyelőre 1:1-re áll a mérközés... :)
2009. júl. 3. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Most lesz a kisfiam 10 hónapos és én a naturt szoktam neki főt krumplival összekeverni.Az a kedvence. Már egy hónapja esszük és nincs semmi bajunk,nyugodtan adhatod neki.
2009. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11honapos a fiam es o is eszi!ezzel az erovel semmit sem enne a baba...
2009. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 1 éves kor alatt nem adtam/nem adnám.Az a legkorábbi időpont.Az én fiam 13.5 hós,és pont ma vettem Medve téliszalámis sajtot azzal a szándékkal,h megkóstoltatom vele.Különben mindent eszik(ami úgy gondolom,h neki való).
2009. júl. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

16:36-nak!


Ezt ebédre szoktad így adni a 10 hós babádnak? Mást nem teszel bele, húst vagy fűszert?


Alíz

2009. júl. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16:36-os válaszoló vagyok. Igen ebédre szoktam adni. Néha szoktam beletenni neki párolt csirkemellet meg brokkolit is.Attól függ hogy mit főzök magunknak.Lehet több féle képpen variálni ez a kisfiam kedvence nagyon sokat megeszik belőle.Nem úgy mint a bébiételekből az nem jön be neki annyira inkább a házikoszt és sajt meg krumpli szinte mindig van itthon így bármikor el tudom neki készíteni gyorsan megvan.
2009. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!