Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred fel lányom negyed-...

Miért ébred fel lányom negyed-fél óra alvás után, és üvölt, mint akinek vágják a lábáb?

Figyelt kérdés

Az őrületbe kerget, már nem tudom mit tegyek, legszivesebben világgá rohannék.

Bármit teszek, nem alszik.

1 éves, megtanítottuk egyedül elaludni, minden szép is volt 3 hétig. De most egyre romlik megint minden, rosszabb, mint volt.

Tegnap fél órát aludt délben, ma már negyed óra után üvölt. Éjjel is nehezen alszik el, többször ébred és nem alszik vissza.

EGyszerűen abszolut tanácstalan vagyok. Nem hiszem el, hogy egy 1 éves gyerekenek elég a napi cakli-pakli 9 óra alvás....

Segítsetek!!


2009. júl. 3. 12:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A probléma korszakos. Vannak időszakok, mikor semmi gond, aztán meg kibírhatatlan.

Pl tegnap délben ezt csinálta, este szó nélkül elaludt és reggel kelt csak fel.

TEhát biztos, hogy nem fájdalom okozza, csak egyszerüen "ilyen".

Nagyon rossz, ez a kiszámíthatatlanság....

Értetlenül állok a probléma előtt, hogy mitől tud néha gyönyörűen elaludni és aludni gond nélkül, máskor meg nem...

2009. júl. 4. 11:20
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg érdemes kipróbálnod a sedatif pc-t. Nálunk megoldotta az össze-vissza alvás-nemalvás problémát.
2009. júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
szia, bár 2 éve írtad a kérdést, de a google-ben rábukkantam. mi történt azóta? hogyan "javult" meg a bébid? :) csak mert nekem most egy éves a lányom és szó szerint ugyanez van vele és nem értem...
2011. máj. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!