Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért alszik rendesen a kisfiam?

Mért alszik rendesen a kisfiam?

Figyelt kérdés

Most 4 hónaposak vagyunk és 1x minimum felkel éjjel este 8-9 között alszik el és reggel 6 6 között már fennt van..

Hogy érhetném el hogy ha felis kel éjjel 7-8ig aludjon?


2009. júl. 3. 11:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Miért NEM alszik rendesen:D Bocsánat
2009. júl. 3. 11:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Az én fiam 8 hós és még mindig felkel éjszaka. Este 11 körül tudjuk végre elaltatni. Hulla fáradt, de annyira imád mászni, hogy nem képes leállni. Sehogy nem alszik el előbb. :-( és 6-kor már fent kukorékol. Hátha jön majd a kérdésedre valami tuti tipp, én is kíváncsi vagyok.
2009. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom is 4 hónapos, ugyanakkor fekszik mint a tiéd Éjjel 2-3 óra körül felébred, eszik és reggel 6-1/2 7-ig alszik. Talán ha éjfél előtt még egyszer megeteted, akkor biztos alszik reggel tovább. Nálunk a héten volt olyan este, hogy megébredt 10 óra körül, megetettem és reggel 7-ig aludt. De direkt nem ébresztem fel, nekem nem jelent gondot, ha éjszaka egyszer felébred. Sok kisbaba többször is ébren van éjszaka.
2009. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem sem jelent gondot de ha lenne rá motszer hogy kicsit tovább aludjon nem állnék ellen neki..Az nem is baj hogy felkel csak kicsit aludjon tovább mert nem kellemes hogy 5kor felkel és nem alszik vissza csak 8kor...
2009. júl. 3. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is 4 hónapos a baba, az vált be, hogy 9-kor fürdünk, utána eszik és fél-háromnegyed 10-kor megy aludni. Így reggel 8-ig alszik. Amikor előbb tettem le aludni, előbb ébredt ( ha egy órával előbb, akkor egy órával előbb ébredt, ha kettővel, akkor kettővel) Mi éjszakai baglyok vagyunk, éjfél előtt nem fekszünk le aludni és így 8-ig kialusszuk magunkat mi is.
2009. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!