Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok már ilyet?

Hallottatok már ilyet?

Figyelt kérdés

A babám már sok mindent eszik, amiket főzök. Úgy őrültem, hogy siker élményünk volt! most meg azt mondta a doktorbácsink, hogy nem adjak neki rizst, krumplit, tejpépet, banánt... mert nincs szüksége ilyesmire

6.5 hónapos a kicsim, 9 kg

azt mondta: a tejpép tele van cukorral, mindegy ha 3 kanál kristálycukrot adnék neki, banánt lehet hogy röntgennel érlelik, krumpli+rizs tiszta keményítő amire nincs szüksége

belegondolok, lehet hogy igaza van...

de akkor mindenben lehet valami "gáz"


2009. júl. 3. 11:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ne aggódj amiatt, hogy még nem kell neki a zöldség, csak kevéske. Az én picim is akkor kapott rá, amikor 7 hós kora után tettem bele husit, 2-2.5 deciket becsapott belőle. Így sem picuri /7.5 hós és majdnem 10 kg/, ezért hanyagold te is a tejpépet, hidd el jobban jártok. Persze, hogy eszi, édes, ízesített stb. Csak a zöldség nem fog kelleni utána neki, mert ugye más az íze kicsit.

Sok sikert!

2009. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is
2009. júl. 3. 12:37
 13/14 anonim ***** válasza:

a tejpép miatt pontoztak le szerintem, mert abban egyáltalán nincs igazad.

a kérdezőnek: adhatsz neki mindent, csak mértékkel. azért érdekesek az orvosok is...

2009. júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A mi gyerekdokink végzett természetgyógyász és homeopatikus orvos is.Mégse mond ekkora egetverő baromságokat.
2009. júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!