Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit foglalkoztok 8-9 hós...

Mennyit foglalkoztok 8-9 hós babátokkal?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem mert az enyém van hogy órákat tök jól el van a játékaival, meg az ide-oda kúszással, mászással...van h már én ülök oda hozzá h velem is játszon kicsit...Baj ha így el van egyedül??Vagy örüljek neki???nem tudom mi a jó..
2009. júl. 3. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Az én kisfiam 8 hós. Ő is szépen el van egyedül, de egy percre sem tudom magára hagyni. Főleg most hogy feláll kapaszkodva. Így együtt játszunk szinte egész nap:)

2009. júl. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
HÓNAPOS fogjátok már fel...
2009. júl. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
kedves utolsó.....nem a kérdésre válaszoltál....
2009. júl. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Az Én kislányom is néha elvan 1dül néha meg kellek neki,v az h ott legyek,mert van h maint iteszem a lábam azonnal nyüszög...
2009. júl. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Az én 8 HÓS fiam is jól elvan egyedül, de én sem merem sokáig egyedül hagyni mert egyből ott van ahol nem kellene :)
2009. júl. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Huhhh ah nézem jól le lettünk pontozva,kinek jó ez???
2009. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Valamelyik ostoba biztos ezzel élvezkedik :(
2009. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!