Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor kezdett a kisbabáj...

Kinek mikor kezdett a kisbabája forogni?

Figyelt kérdés
A mi drágaságunk 5 hónapos és oldalra húzza magát,aztán elfárad és nem folytatja,de ha én fordítom oldalra onnan szépen átfordul pocira.Mit segítsek még neki,vagy mostmár innkább csak hagyjam,hogy ő önállóan próbálkozzon.Sokat foglalkozok vele,annyira édes mikor így tekereg:)
2009. júl. 3. 10:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kislányom 4 hónapos, pár hete már forog a kiságyban.

Hátáról hasára pár napja fordul, nagyon dühös ha nem tudja kihúzni a poci alól a kezét, akkor mindig visszahuppan a hátára. Ha sikerül a kezét kihúzni maga alól, akkor kis idő múlva vissza is fordul a hátára.

2009. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!Nálunk is nagyon aktuális ez a téma!:) Segíthetsz is neki,de meglátod,majd magától is egyre jobban megy,napról-napra.Próbálgatja az erejét,ez nagyon jó...hamarosan futhatsz utána :D !

Kisfiunk 6 hónapos.Körülbelül 2 héttel ezelőtt fordult a hátáról a hasára,majd pár napja pociról vissza a hátára.Nagyon örülünk a párommal,olyan jó látni,hogy mennyit fejlődik,ügyesedik...hiszen nem rég még a hasamban volt!:D

2009. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az én babám 6 hósan kezdett el forogni.
2009. júl. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én babám éppen 3hónapos volt, amikor hasról átfordult a hátára. Nem segitettem neki, és nem is erőltettem a gyerekorvos csak úgy hívj a "kis tekergő". :))
2009. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!