Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor kezdett a kisbabáj...

Kinek mikor kezdett a kisbabája forogni?

Figyelt kérdés
A mi drágaságunk 5 hónapos és oldalra húzza magát,aztán elfárad és nem folytatja,de ha én fordítom oldalra onnan szépen átfordul pocira.Mit segítsek még neki,vagy mostmár innkább csak hagyjam,hogy ő önállóan próbálkozzon.Sokat foglalkozok vele,annyira édes mikor így tekereg:)
2009. júl. 3. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mi négy és fél hósan fordultunk át először.

9hós baba anyukája

2009. júl. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

első vagyok

van egy ismerősöm,akinek még 8hósan most kezd forogni a babája

2009. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,én nem akarnám erőltetni tudom mindenkinek másképp van,de már hallottam,hogy kis lusti,de nekem ő a világbajnok :)
2009. júl. 3. 10:48
 4/14 anonim ***** válasza:

szia!

Az én kisfiam 4 hónaposan fordult hátról hasra, és 5 hósan hasról hátra. De nem minden baba fejlődik egyformán. Szerintem nem kell erőltetni, úgyis csinálja ha akarja. Ha megtanulja a technikáját meglátod abba sem fogja hagyni.

2009. júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

az én lustikám 6 hónaposan kezdett forogni, most 6.5 hónapos és 1x 2x már visszafordult a pocakjáról a hátára

a doktornénink mondta, hogy annyit tudok neki segíteni, hogy amikor fekszik az ágyon, vagy a habtapin, akkor óvatosan "tekerem" a kis lábait, és a csípőjével és a törzsével követni fogja majd a mozdulatot

2009. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A kislányom 6hónapos. A héten egyik nap megfordult hasról hátra, másnap vissza. Nem sűrűn forog, de próbálkozik.
2009. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az én 4 és félhónaposom hátáról oldalra fordul, közbe hasraborul (szerintem csak véletlen) hasról hátra nem tud fordulni, mert van egy kis nyaki hipotóniája, amit szerencsére időben észervett egy dévényes gyógytornász. Szerintem nincs lusta baba, ha egy baba nem "végzi a dolgázűt" annak oka van. Ő csinálná, de sajnos nem tudja, és ezért képessé kell rá tenni.
2009. júl. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
dolgát
2009. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kislányom 3 és fél hónaposan fordult hátáról a hasára. Visszafele menetre 1 hónapot kellett várni, most 5 hónapos, de igazából a hasról hátra módszer még mindig nem tökéletes. Sokszor bepipul, ha rossz helyen van a karja, és emiatt nem megy!
2009. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az én lányom először hátról hasra fordult 5 és fél hónaposan, vissza pedig rá három hétre.

Érdekes, hogy húsvétkor egy nagyon kevés kellett, hogy a jobb oldalára átforduljon,ezt azóta is várom:-)

Nekem azt javasolta a védőnőm,hogy pléden (amin játszani szoktunk a földön)óvatosan gurítsam egyik oldalról a másikra majd vissza.Nekünk segített.

2009. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!