Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha mindig ülni...

Mit csináljak ha mindig ülni akar?

Figyelt kérdés
4 és fél hos,mindig huzza fel magát, erölködik. ha nem segitünk neki 30 fokba fel is tudja huzni magát.
2009. júl. 3. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
mi már ilyenkor egy párnának döntve hagytuk kicsit üldögélni... nekem sem esne jól egész nap csak feküdni. hagy üljön egy kicsit :)
2009. júl. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Hát pedig ne üljön! Ne viccelj már, nem bírja el a gerince a súlyt, szabályosan összegörnyed! Tornaképpen segítheted, hogy ülésbe húzza magát, de pár másodpercnél tovább ne hagyd. És ne támaszd ki párnákkal! Inkább vegyél pihenőszéket, amit feljebb lehet kicsit állítani, abból is pompásan kilátnak. A gyerekem már mászott vagy 2 hete, amikor még mindig dőlt mint a liszteszsák, ha felültettem. Már azt hittem baja van. Aztán szépen fokozatosan megtanult ülni, először mászásból csüccsent a két sarka közé, eleinte kapaszkodott valamibe és úgy tartotta magát, majd egyre tovább maradt meg kapaszkodás nélkül. Nem kell semmit sem erőltetni, siettetni. Minden baba erőlködik, hogy ülhessen. Pihenőszék!
2009. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok: én nem azt mondtam, hogy függőleges helyzetbe rakott párnáknak döntse a gyerekét......!!!

lehet azt is alacsonyan rakni, kb. úgy mintha egy pihenőszékben lenne.....

tehát kb. 2 laposabb párnára gondoltam és arra fektetni és az olyan mintha félig ülő félig fekvő helyzetben lenne.....


13 hónapos kisfiú anyuja és 22 hetes terhes :)

2009. júl. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a párnás dologhoz, minek pocsékolni + pénzt pihenőszékre, ha van alternatív megoldást... (hasonló képpen volt a kislányom ennyi idősen és nincs semmi baja)

A lényeg, hogy nem szabad semmit erőltetni, ezen van a hangsúly...

2009. júl. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Bocsi az elsőtől, de teljesen úgy értelmeztem a válaszod, hogy függőlegesen ültetted a gyereket - tudod, amikor körbebástyázzák, hogy ne dőljön el. A párna ilyen formán való felhasználása tényleg jó ötlet, a pihenőszék annyival ad többet, hogy azt lehet ide-oda hurcolni a lakásban.
2009. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!