Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megcsinaltatok a Suttogo...

Megcsinaltatok a Suttogo titkai cimu konyvben levo tesztet, hogy melyik tipusba tartozik a babatok? Kinek mi jott ki? talalo a jellemzes a babatokra?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Én megcsináltam,és többféle jellemzés is illik rá!A teszt szerint talpresett....de ah olvastam néha a morcos is jellemző rá,de leginkább tényleg a talpraesett jellemző rá....bár minden nap másképp viselkedik:):)
2009. júl. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az enyém egyértelműen kisangyal. hagy élni rendesen. :))
2009. júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem az jött ki, hogy mindenből egy kicsi van benne. És így is van, vannak napok, amikor kisangyal, van mikor mintababa stb. stb.
2009. júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az 1. vagy a 2. könyvben van?
2009. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az 1. könyvben van!
2009. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Köszi:)
2009. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azert kerdeztem, mert ahogy no a babam es 1-2 havonta a kezembe kerul a konyv, mindig kicsit mas eredmenyt kapok:), de alapvetoen egy taplraesett es mimoza keverek
2009. júl. 3. 11:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én 6 hós lányom kisangyal és minta baba keveréke. Vannak olyan napok azonban, amikor szerintem kisördög....:) nem hiszem, hogy így be lehet skatulyázni egy babát, mi is mindig másmilyenek vagyunk
2009. júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12:19, ez a teszt az alaptermészetet mutatja, nem a hangulatot.
2009. júl. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem hangulatot, de ahogy minket, úgy őket sem lehet így kategorizálni. A kisördög meg vicc lett volna..:)
2009. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!