Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannek ezek a baby italok 4...

Vannek ezek a baby italok 4 hós kortól. Adjátok a babának? Tea helyett, vagy mikor, s csak úgy vagy hígítva, mennyit adtok neki?

Figyelt kérdés
4 hós a babám.
2009. júl. 3. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi 4,5hósak vagyunk,még sosem adtam neki a cicin kívül mást.Ha megyünk valahová akkor is felforralt-lehűtött vizet viszek,ha netán nem tudom valamiért cicire tenni,tudjon mit inni. Magamból indulok ki,mert szomjoltásra nekem a víz a legjobb.Szerintem nekik is.
2009. júl. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

adtam már neki, de most már egyáltalán nem, mert nagyon elveszi az étvágyát, és a melegben a víz csillapítja legjobban a szomját. Nem is akarom neki adni, csak ha nagyobb lesz, és igényli esetleg, vagy ha utazunk és nincs víz...

szerintem ne add rendszeresen, mert tényleg csökkenti az étvágyát.

2009. júl. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én kb egy hónapja adok ilyeneket a 8hónapos babámnak.eddig a nestle vállt be.1:5arányban hígítom neki babavízzel.nagyon szereti,akár 5-600ml is megiszik egy nap.arra törekedj,hogy cukormentes legyen(hozzá adott cukor nélkül)
2009. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

9:40es vagyok.

nekem napi 3x szopik még,de nem vettem észre,hogy a napi 3xi szilárd kaját ne enné ugyanolyan intenzitással.Bár aztán lehet hogy valakit eltelít.

2009. júl. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vizet adj,ha szomjas és rájön,hogy milyen jó,úgyis megissza,kiszáradni,meg nem fog mert szopizik.Ráér majd később ilyen löttyöket inni.

Ha a vizet megszokta,tudsz adni mást,de fordítva nem biztos,hogy a vizet el fogja fogadni.

2009. júl. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem nem adtam akkor se és most se, hogy már 10 hónapos. Szerintem még akkor is fölösleges, ha hígítva adod. Persze a Te döntésed. Szerintem a víznél nincs jobb szomjoltó. Ezek az italok elég édesek, így eltelíthetik a babát, de ha nem, akkor is rengeteg fölös kalória van bennük.
2009. júl. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Vizet nem issza, mecsek vagy édeskömény teát sem, csak a hipp teát.

Gondoltam ha már úgyis kóstolgatunk, az is gyümölcslé, hígítva tea helyett lehetne.

Az én lányomnak semmi sem veszi el az étvágyát, olyan éhenkórász, hogy bármikor bármit megeszik, s még 150 mili után is sír remeg hogy kaja kell neki!

2009. júl. 3. 11:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem issza a vizet sajnos, pedig hetekig próbáltam, inni pedig muszáj, ezért én Hipp-es innit adok Neki, de csak amiben nincs cukor:alma, alma-szőlő, alma-feketeribizli;160ml készítek Neki, 60ml Hipp, 100ml babavíz; 6 hónapos múlt
2009. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!