Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg elkapattam a babám?

Tényleg elkapattam a babám?

Figyelt kérdés

1 hónapos a kisfiam, már 2 hetes korában mondták, hogy el fogom kapatni azzal, ahogy bánok vele, erre tegnap egyik barátnőm meglátogatott és konkrétan kijelentette, hogy el van kapatva.

Mindig úgy csinálom, hogy ha kezd nyüszögni, hogy éhes kiveszem az ágyából, nem várom meg míg ordít (türelmetlen ha éhes), gyors pelenka csere és megyünk szopizni, utána büfiztetem, ha kell még etetem, ha nem, akkor megvárom míg elalszik és csak utána rakom le. Tegnap, hogy itt volt a bnőm, nem büfiztettem elalvásig, ébren raktuk be a kiságyba és nem aludt el, kezdett nyüszögni 5-10 perc után. Tátogott, cuppogott, gondoltam éhes, sajnos tápit is kell neki adnom, apa megetette, bnőm meg csak annyit mondott miért kell folyton etetni? Miért kell, hogy kézben legyen mindig? Most hogy így belegondolok tényleg nem nagyon volt, hogy ébren leraktam és magától aludt volna el. De ha sír, akkor csak meg kell vígasztalnom nem?

Rosszul csinálom? Elkapattam?


2009. júl. 3. 09:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A mi babánk ma két hetes, és mi is így csináljuk. Nekünk azt tanácsolták babás ismerősök, hogy inkább "kapassuk el" kicsit, mint hogy utána köldöksérve legyen a sok üvöltéstől... (Náluk ez történt.)
2009. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen nem lehet elkapatni.Ha sír,természetes h felveszed,hisz ezért jelez.tedd úgy ahogy jónak látod,halgass a megérzéseidre!!
2009. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!