Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől viselkedett így éjjel...

Mitől viselkedett így éjjel 7,5 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés
Éjfél után elkezdett nagyon sírni, de keservesen. Nem is volt ébren, a szemét sem nyitotta ki egyszer sem. Meg se lehetett vigasztalni, hányta vetette magát, meg marta a fejét, tépte a fülét, ruháját. Aztán adtunk neki innivalót, azt álmában megitta, be is aludt rajta. Amikor Apa visszatette a kiságyába, még nyöszörgött kicsit álmában. Hajnalban is nyöszörgött párat. Gondolok a fogára, de néztem most reggel de nem látom, hogy jönne új, már van 4 db, és nem volt semmi gond amikor jöttek. Melege sem volt, nem volt melegebb a szobában mint máskor. Most nincs semmi baj, játszik vidáman, meg beszélget. Köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 3. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a baba ugyanezt csinálta, neki a foga jön. Én ez alapján csak arra tudok tippelni.

3 gyerekes anyuka

2009. júl. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!


nem lehet esetleg, hogy a füle?

2009. júl. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnyomtam a fülét, nem érzékeny egyik sem. Viszont most hogy jobban megnéztem a fogacskáit, látok két kidudorodást oldalt. Lehet hogy mégiscsak az lesz a ludas.
2009. júl. 3. 08:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


15 hós fiam a napokban ugyanezt csinálta.

40 percen át nem tudtuk megvigasztalni. Hiába vettük fel, mintha még az ölünkben is aludt volna és úgy sírt. Mi arra tippeltünk, hogy rosszat álmodhatott, vagy megébredt és megijedt. Utána úgy tudott elaludni, hogy a szobájában felkapcsoltuk a kis éjjelilámpáját, ami olyan mint egy kis akvárium. Épphogy ad valami félhomályt a szobában.

Miután elaludt,ő is többször nyöszörgött, de már nem sírt.

2009. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!