Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt ma ilyesmi gondotok? Ma...

Volt ma ilyesmi gondotok? Ma csak 2 órát aludt egésznap a 8 hós babám de most este is alig tudott elaludni .

Figyelt kérdés
Kaját se mindig fogadja el.
2009. júl. 2. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:

CSAAAKK??

Hát mennyit aludjon szerencsétlen gyerek??

Nem esznek, mert hőség van.

Majd ősszel.

Adj gyümölcsöt és folyadékot! A többivel felesleges nyaggatni.

2009. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam a 2 óra a normális, soha nem aludt többet. Mióta meg jön a foga, még ennyit sem.
2009. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ohh! 3X alszik egy nap!
2009. júl. 2. 22:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám is ennyi idős és neki rendesen 2 óra a nappali alvása összesen, egyszer 20-30 perc és ebéd után kb 1,5 óra. Mostanában persze a hőség miatt nem igazán tud jól aludni nappal (sem). Este szintén nehezebben alszik el. Meg őket már ennyi idősen rengeteg inger éri, sok mindennel megismerkednek nap mint nap.

Ahogy előttem már írta az 1. válaszoló, nem baj ha most nincs olyan jó étvágya - nekünk sincs ekkora melegben - a folyadékpótlásra ügyelj és gyümölcsöt (legalábbis az én babám) szívesebben elfogadja, hiszen még azok tartalmaznak több folyadékot.

Tehát nyugodj meg, nincs semmi baj, ez most így természetes.

2009. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké köszönöm !
2009. júl. 2. 22:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Huuuh nekünk is szörnyű napunk volt! Most itt lazítok. Én megértelek. Kislányom 10 hónapos, napközben 2* alszik 1,5-2 órát. Ma ezt letudta egyszeri 2 órás alvással. Akkor is üvöltve aludt el, pedig irtó nyugodt kis csaj alaphelyzetben. Mióta hőség van teljesen ki van szegényem fordulva magából. Tök jó evő mindig, ma is alig evett, de szerencsére rengeteget iszik.

Szóval én az időjárásra gondolok.

2009. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!