Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor is kenjem a babám bőrét...

Akkor is kenjem a babám bőrét naptejjel, ha közvetlenül nem éri napfény?

Figyelt kérdés

Valamint azt hallottam, hogy a nagyon pici babákat nem is szabad bekenni naptejjel. Erről mit tudtok?

Kisfiam 9 hetes.


2009. júl. 2. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
hát a káros uv -é minden textilen át hatól . 11-16 után én nem mindig kenem be. De most a kánikulába igen délután 16 kor is bekenem.
2009. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, árnyékban is le lehet égni, illetve, ahogy fentebb az első irta, textilen keresztül is. Lehet a piciknek is kapni 50-es faktoros krémet, én például La Roche Posée-t vettem, 3500 ft egy spré.
2009. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 éves korig nem is érhetné napfény a babát mert még nagyon érzékeny a bőrük.

Én nem takarom be semmivel sem,csak egy bady meg egy kiszokni van rajt mert nekünk olyan a babakocsink,hogy elég magas rajta a szélfogó része ezért nem tud besütni a nap a babakocsiban és azon az UV sugarak sem tudnak áthatolni.

Ha teljesen nyitott kocsiban viszed ki a babádat sétálni és csak betakarod egy textilpelussal az olyan minthogyha kiraknád a napra szegénykét,nagyon vigyázni kel velük mert hamar elrákosodhat a bőrük.

2gyerekes anyuka

2009. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem teljesen nyitott a kocsink, csak ha épp úgy ér a nap, akkor rásüthet. De a kérdésem konkrétan arra szól, hogy ha nem éri közvetlen a nap, csak árnyékban van, akkor is kenjem a bőrét!?

Köszi a válaszokat!

2009. júl. 3. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!