Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyánlánc? Tapasztalatokat...

Borostyánlánc? Tapasztalatokat szeretnék, megvegyem vagy ne?

Figyelt kérdés

Akinek volt/van tapasztalata leírná ha pozitív vagy negatív mindkettő érdekel!

köszönöm


2009. júl. 2. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk volt,de inkább csak dísznek,mert sajna nem nagyon használt. Aztán egyszer meglátta a dokink és jól lehurrogot,hogy "ilyen veszélyes dolgot rakni a gyerek nyakába" enyje-benyje.... Elgondolkodtam,hogy lehet,hogy tényleg megfujtja magát éjjel,nappal meg sose fájt a foga,ígyhát levettem.
2009. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt (van, de már nem használjuk), nekünk sem használt sajnos semmit. Én újra nem venném meg.
2009. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolónak:

nem adnád el? esetleg olcsóbban így te is jól jársz és én is ha nem használ nekünk sem, nem dobok ki annyi pénzt te neked meg vissza térül egy része...

na?

2009. júl. 2. 21:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem használtam, egyik szomszéd babánál használt (bár ki tudj, hogy ez volt-e, mindenesetre anyukája ezt mesélte) , másik szomszéd babánál meg nem használt.

Mentős ismerős pedig rosszat mesélt róla, nem egyszer mentek ki így babához, már későn... , azt mondta eszembe ne jusson használni.

2009. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nyűgösködik a babád érdemes minden kipróbálni:-)

Nekem szerencsére nem nagyon kell, mert jól viseli a fogzást: 13 hós lesz és már 11 foga van!!

Éppen ezért a miénk eladó lenne...

Írj, ha érdekel

2009. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk használt!!és nem hinném hogy veszélyes mert nem tul hosszu igy nem tudja megfolytani magát,,,de nem is érdekli hogy mi van a nyakába.ha hiszel benne használd ha nem ugy sem fog használni...én nagyon hiszek benne nekem is sok mindenre használt gyürü formájában
2009. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a 13 hónapos baba anyukájától kérdezem mennyiért adnád el?

milyen színű illetve formájú, mekkora és milyen állapotban van illetve még hogy hol vetted?

köszi

2009. júl. 3. 18:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!