Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tisztítjátok a habtapit?

Hogy tisztítjátok a habtapit?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Mi az a habtapi????????????????
2009. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ma gondolkoztam ezen, mert tegnap vettem. Végül szappanos vízzel töröltem át... ez legalább azt a büdös műanyagszagát is elvette valamennyire. Az előző válaszolónak... a habtapi a habszivacs puzzle ami játszószőnyegnek is szuper.
2009. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Aha - köszi, de ezt még nem hallottam, de nincs is ilyen korú gyerekem...
2009. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose jöttem volna rá mi az a habtapi! :) Egyébként én is szappanos vízzel tisztítom!
2009. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én a babatörlőkendővel törölgetem át.De elég nagy területen van,igy nemtudjuk megtenni,hogy ne nagyon sétáljunk rajta.Cipővel,papuccsak sosem de zokniba már volt hogy rá kellett mennem.Nem minden nap törlöm át.Lehet hogy naponta kéne.
2009. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én leragasztottam hátul tixóval, le tudom zuhanyozni egyenként a lapocskákat (előtte szappanos vizes szivaccsal áttörlöm). Nem olyan sűrűn, hetente 1x. Amióta elkezdett mászni, nem sokat marad meg rajta :-) Olyat is hallottam, aki mosógépbe teszi....
2009. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Havonta 1szer végigtörlöm Domestos kendővel. Baci párti vagyok :-D
2009. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2009. júl. 2. 21:34
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
bocsi de én még talán soha nem töröltem át :))De a szönyegünk most pont tisztitoba van csak azért írom hogy nem vagyok koszoska.
2009. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!