Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden anyuka szeret játszótér...

Minden anyuka szeret játszótérre menni?

Figyelt kérdés
Mert én már előre félek tőle. Ne nevessetek ki. Minden percét élvezem az anyaságnak és minden velejáróját, de már most görcsbe rándul a gyomrom, ha meglátom a játszóteret, hogy oda kell majd járnunk :-( Annyira távol áll tőlem az ilyen összeröppenés a többi anyukával. Pánik tör rám. Már azt tervezem, hogy kilesem, mikor nincs ott senki. Tiszta idióta vagyok úgy érzem. most még csak 8 hós a babám, de lassan mennünk kell....
2009. júl. 2. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez butaság. Miért lenne kőzelező? Én sem rajongok a játszótéri traccspartikért, ahol arról folyik legtöbbször a diskuráció, kinek mit tud a babája...A közösség kell a babának, mi ezt úgy oldjuk meg, hogy a babás barátnőimmel akiket évek óta ismerek, néha napján összegyűlűnk valamelyikünknél. A babám is találkozik más babával, és én is jól érzem magam. Ez miatt ne idegeskedj! Sokat sétáljatok, akkor is szerezhet a babád tapasztalatokat.Vagy ha annyira nem idegen, néha menjetek el játszóházba majd később.

8 hós baba anyukája

2009. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
én szeretnék menni de aközelünkben nincs. fél óra alatt érek én ki egyedül oda, ha tolom a gyereket kocsiba.
2009. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy minden anyuka szeret.e azt nem tudom, de minden gyerek szeret, úgyhogy muszáj lesz :) Amúgy visszahúzódó vagy, félsz az emberektől? Mert én az vagyok és magamról tudom elképzelni, hogy ilyet érezzek :D Bár én nem vagyok anyuka. És ez nem csak "összeröppenés", csak az eleje fura, amíg megismerkedtek. Nagyon jó barátságok tudnak születni. Az én anyukám a mai napig lejár a játszóteres nénikhez (akiknek a gyerekei már szintén nagyok) és ugyanúgy ott beszélgetnek :)
2009. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

biztos nem minden anyuka :)

de egyáltalán nem kötelező menni, más anyukákkal csevegni meg főleg nem kötelező :)

ettől engem is kiráz a hideg, hogy intim dolgokról beszélgessek idegenekkel.

én még nem tudom, szeretni fogom-e, mert még nem járunk, ill. egyszer-kétszer voltunk, de szinte azonnal "rámtörtek" a bszélgetős anyukák :))))

2009. júl. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Képzeljétek én meg a sok csacsogós gyerektől vagyok rosszul, kiborítanak a kérdésükkel, tudom az enyém is ilyen lesz!Inkább 100 anyuka!
2009. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg inkább a rosszulnevelt, rossz gyerekektől félek már előre akik majd homokot szórnak akislányom hajába, vagy megütik esetleg, és akik nem ismerik a "nem szabad" kifejezést. És ezen gyerekek anyukáitól félek, mert minidg a rossz gyerekek anyukája van a legjobban felháborodva ha rá mersz szólni a gyerekkére...
2009. júl. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretek:(!

De sajnos muszáj,mert a 7 hósom mellett van egy 5 évesem is,akiben buzog az energia így a szünetben

2009. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek játszótérre menni. Ráadásul a közelünkben nincs is olyan ahová kimehetnénk. (Az utcánk végén van egy, de ott pár anyuka már délelőtt sörözget - és még számos dolgot, amit nem részleteznék - (!) 3-4 kutyával, stb.)Így mi elég messzire kényszerülünk menni, ezért ez napi szinten nálunk nem működik.
2009. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek! Olyan jó emberek között lenni, beszélgetni. A babának is jót tesz a társaság. Ha kétségeid vannak, ne aggódj, a kisgyerekes anyukák nem fognak kiutálni. A kisfiam 8 hónapos imádja a bébihintát, már a homokot is nézegeti. Hajrá!
2009. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ugyanígy érzek én is.Én is általában azt nézem ,mikor nincsenek v.esetleg kevesen vannak.13 hónapos a kisfiam ,d még nem megy így csak a hinta esetleg a homokozó jöhetne szóba.Ahova mi szoktunk menni ott úgy érzem hogy van 1-2 anyuka aki úgy néz rám,hogy ez az idegen mit akar itt.
2009. júl. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!