Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A köldöksérvvel tényleg nincs...

A köldöksérvvel tényleg nincs semmi teendő?

Figyelt kérdés
2 és fél hetesen,amikor a csonk leesett,akkor derült ki,hogy az a kis pukli a köldök körül bizony sérv.Engem aggaszt,de a védőnő szerint nem kell vele semmit csinálni,lehet,hogy visszahúzódik.
2009. júl. 2. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szia

nekünk is van, és a gyerekorvos szerint egyenlőre nincs vele teendő. de ha aggaszt kérdezd meg a gyerekorvosotok.

2009. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Visszahúzódik legtöbbször.Általában minden esetben.Van a gyógyszertárban köldökre tapasz de nem fontos venni.Ha szeretnél tapaszt kérdezd meg az orvost vagy a védőnőt hogy engedélyezik e .Mindenkinek más a véleménye.Hallottam már két féle választ is.Valaki engedi a tapaszt valaki nem.De tapasz nélkül is visszahúzódik.Boldog babázást.30 hetes km.
2009. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem volna,de szabin van.Ő a 4.babánk és nem találkoztam még ilyen problémával,ezért érdekel,hogy mire kell számítani akkor,ha nem múlik el magától?
2009. júl. 2. 17:55
 4/9 A kérdező kommentje:
Remélem,hogy nála is elmúlik,félteném egy műtéttől,még ha rutin műtét akkor is.
2009. júl. 2. 17:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!A mi dokibácsink szerint nem kell vele semmit csinálni,általában visszahúzódik magától.
2009. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt vissza húzodott. Annyi h a pelenka oda ért és így vissza nyomta!
2009. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Velem meg a védőnő behajtatta a pelenka tetejét,hogy ne dörzsölje ki a sérvet.
2009. júl. 2. 18:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok nekünk sem mondtak rá semmit h rakjunk rá csak a pelenka oda ért és így vissza ment, de azt mondják kinövik és később nem kell vele semmit csinálni. Nekünk a védőnő azt mondta h 3 éves koráig úgy sem csinálnak vele semmit. Ja és nem lehetett sokat sírni hagyni mert akkor is kipuklisodott jobban.
2009. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
POROFIX CSECSEMŐ KÖLDÖK TAPASZT, 260FT/db minden este tapasztottuk és egy hónap alatt gyönyörűen visszahúzódott most vagyunk 6 hónaposak és nyoma sincs a köldöksérvünknek, pedig nekünk úgy kidudorodott mint egy fél dió:( TEHÁT POROFIX NAGYON JÓ ÉS SEGÍT!!!!!!
2010. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!