Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teát adjak 4 hós...

Milyen teát adjak 4 hós lányomnak?

Figyelt kérdés
Anyatejes, most minden órában szopizik. Vizet is adok neki olykor-olykor kiskanállal, de nagyon meleg, 28-29 fok van nálunk éjjel is a lakásban. Hat hetes kora óta végigalussza az éjszakát, de most sokszor forgolódik éjjel, melege van. Nem akarom visszaszoktatni az éjszakai szopira, adnék neki teát cumisüvegből. Granulátos teát vagy milyet próbáljak? Esetleg vizet cumisüvegből?
2009. júl. 2. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a hipp málnát meg almát az enyém nagyon szereti. az granulált.
2009. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom sajnos csak két hónapig szopizott, az anyatej mellett nagyon gyenge kamillateát kapott, filtereset(ép, hogy forralás után bele tettem, ne legyen színe).Ezt négy négy hónapos koráig kapta, aztán áttértünk a Hipp gyümölcs és gyógyteákra(granulátumos).Nagyon szeretjük őket, minden ízt kipróbáltam már, c vitamint is tartalmaz, nagyon szeretim a kislányom is.De ne tegyél bele sokat, mert cukrot tartalmaz,és a fogakat tömkreteszi, ezért én is csak éphogy teszek a forralt Jana babavízbe kicsit belőle,éphogy színe, legyen,lányom így szokta meg, így szereti.Ha többet teszek bele véletlenül, akkor nem teccik neki, hogy erős az íze.Egy 16 hós kislány anyukája
2009. júl. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi a mecsek teát ittuk 7hós koráig.
2009. júl. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!