Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tartott nálatok a...

Meddig tartott nálatok a szeparációs félelem?

Figyelt kérdés
9 hós kislányom állandóan bújik hozzám,nincs el egyedul,állandoan engem keres és fél az idegenektol,ez már az,ugye?
2009. júl. 2. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
igen az, azt mondják 1 másfél max 2 éves korára kinövi.
2009. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én ezt hisztinek hívom....
2009. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nincs igaza az elöttem szólónak.Egy 6 hós baba ennyire még nem tud hisztizni.Igenis létezik ilyen jellegű félelem.A félelem,és a hiszti között óriási a külömbség.mi is most kezdtük.nemrég maradt abba a szopizás mert már nem is fogadta el a cicimet,és a tejet se itta meg.Kezd elválni az anyucitól,felfedezi a világot,és okosodik.Vannak zajok,vannak tárgyak és emberek amiktől simán ővöl,pedig eddig észre se vette.At uncsitesói imádta,és egyik napról a másikra kezdett el sírni a közelükbe,igy vagyok a pórszívóval is,és az erős kattógó dolgoktól is.A védőnő szerint hamar elmúlik.nálunk a családba is volt 1 hónapig tartott,de van,hogy tovább.
2009. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pszichológiából tanitják kedves 2.válaszoló. Nem hiszti...nem tart olyan sokáig ahogyan az 1. válaszoló irta, hanem pár hétig max. Ilyenkor az a legrosszabb ha hisztinek van felfogva, mert a baba sérülhet ettől. Igenis SZÜKSÉGE van az Édesanyjára, arra, hogy biztonságban érezhesse magát.

8 hós baba anyukája

2009. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát kedves utolsó én az első vagyok és nálunk már 2 hónapja tart, mindenhol azt irják hogy 1 másfél éves korára növi ki.kb akkor amikor elkezd járni.
2009. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nálunk kb 3 hós kora óta tart. semmi nem érdekli csak ha ott ülök mellette, és lilára üvölti a fejét ha valami nem úgy van ahogy ő szeretné... Ha nem lát vinnyog sírást produkál könny nélkül ja és egész jól elvan mindenkivel sőt na de ha meglát...Mind ha tudná hogy, (ja neki kell vinnyogni ha akarok valamit...) Hétfőn töltjük a hetedeik hónapot.
2009. júl. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!