Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már megint fogzás?

Már megint fogzás?

Figyelt kérdés

vasárnap az egyik hétfőn a másik alsó két foga jött ki. ezek a kis fogak nem viselték meg. tegnap óta viszont kegyetlenek a nappalaink! nem akar enni, összeszorított szájjal sír, nagyon keservesen! nagy nehezen megnéztem a felső ínyét és ( az orra alatti részen ) fehér és duzzadt nagyon!!! Dokival beszéltem, ő a fogára gyanakszik!!

lehetséges, hogy ismét jönnek a fogai? az a fehér duzzanat elöl lehet a fogától?


2009. júl. 2. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
igen,simán attól van szerintem.Ne erőltesd a kaját,eszik ilyenkor amennyit kell,kínáld folyadékkal is bőven .
2009. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet, az egyik tűnete a fogzásnak a fehér duzzadt íny. Szegényke. Próbáld neki masszirozni, rágokát adni. És minnél több folyadékot.
2009. júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy a foga jön.Nálunk is ez a gond.Mondta a dokinéni,hogy felül is már töriát az inyét a fog.

Ha nem akar enni nem kell erőltetni.Ha éhes lesz úgy is jelez neked!

2009. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

tegnap pl:egész nap 1 üveg kaját evett meg.

ellöki a kezem,ha be akarom kenni az ínyét.

2009. júl. 2. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:
a 2. vagyok. Nem rég hallottam hogy van egy olyan praktika is hogy ha cumizik akkor a cumit megtöltöd vizzel és bedobod a fagyoba. Megfagy a víz, és saját maga masszirozza az kicsi ínyét. De ez csak akkor király ha cumizik.
2009. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na, ja:) az én kicsi fiam nem cumizik. pont ma számoltam össze és 6 féle cumija van, de ö fordítva rágogatja:)

azért kipróbálom amit írtál!!! Köszönöm! megpróbálom megtölteni az egyiket!!!

2009. júl. 2. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!