Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel vonjam be a dobozát,...

Mivel vonjam be a dobozát, hogy ha meg akarná enni, se legyen gond?

Figyelt kérdés

Kaptam dobozokat,amiket szeretnék bepapírozni,bevonni valamivel,hogy játéktároló legyen belőle.Csak az a baj ez a manó mindent megrág.Mi legyen ,tapéta,vagy csomagolópapír,és mivel ragasszam?

Lehet várok amíg kinövi a rágás korszakát de addig is adjatok tippeket,köszi.( ami tartós,és bírja)


2009. júl. 2. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem inkabb tapetaval, mert a csomagolopapir konnyen atzik. en valami vizoldekony ragasztot hasznalnek, hogy ne legyen benne benzol vegyulet..

vagy ha szeretsz(es foleg ha van idod)kezimunkalni varrhatnal ra macis anyagot vagy egyeb jopofa dolgot. szerintem ez lenne a legbiztonsagosabb es akar moshatnad is..

esetleg kepeslapokkal borithatnad amiket osszevarsz a szelukon es kitomod belolrol egy papirszepivel(ilyeneket regen keszitettek, ha erted mire gondolok)

2009. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hú,értelek,köszi a sok tippet,az a baj ,nincs valami nagy kézügyességem,nem hiszem hogy tudnék varrni,inkább a ragasztás menne:-)

Akkor körbenézek milyen ragasztók vannak,meg veszek tapétát.De lehet tényleg várok addig,míg nem fog "enni" ilyeneket.

2009. júl. 2. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Létezik jó minőségű vízhatlan "tapéta", olyan is pl amit konyhába a bútorlapra is szoktak ragasztani. Picit drága, de ez a legpraktukusabb.

Bár szerintem érdemesebb lenne műanyag játéktároló dobozokat venni, az IKEA-ban egész olcsón is ki lehet fogni olyat időnként.

2009. júl. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!