Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 cm magas ágyról legurult...

20 cm magas ágyról legurult fél éves babám, vigyem orvoshoz? Én jobban sirtam, nevetgél játszik azóta, de nem tudom hogy mi legyen?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha felsírt azonnal, nem gond, figyeld, h nem lesz-e zavart, lázas, aluszékony. Ha nem, akkor semmi gond. Nem is gondolnánk, h mit ki nem bírnak!Az enyém is leesett, pedig úgy vigyáztam, utána én is bőgtem, mint azáporeső. Én a védőnőt hívtam, megnyugtatásul hívd fel Te is!
2009. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oksi. köszönöm a gyors válaszodat
2009. júl. 2. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Milyét ütötte meg? Az eset után nem látszott rajta esetleg agyrázkódás jele?? Ha látszólag jól van, és aggódsz hívd fel a háziorvost, kérj tanácsot! Lehet, hogy esetleg azt mondja, hogy menjetek be! De ha elmész vele házidokihoz az nem árthat! Nyugodj meg, ha játszik, valószínűleg nem lehet nagy baja, bár elég apró még. Eszik? Mikor történt? Tehát én háiorvostól kérnék tanácsot! Sok szerencsét, a picinek meg szorítok, hogy ne legyen semmi baja!
2009. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém a pelenkázóról esett le,esti fürdetés után. A védőnőt hívtam fel, azt mondta figyeljem, hogy jó e az étvágya, kedve, nem aluszékony e. Egész éjszaka bőgtem és figyeltem, és másnap elvittük a sürgősségire. Megnyomkodták a hasát Uh, röntgen. Hál Istennek semmi baja nem lett, a könyökei lilultak be egy kicsit. Egy másodpercre fordultam el, és megtörtént a baj, szörnyű volt. Egy hónapig a fürdetés után mikor elkezdtem megtörölni, pizsibe öltöztetni, rám jött a hasmenés.

Szerintem csak figyeld meg, az a 20 cm nem magas. A kórházban 3 nap megfigyelésre tartanak bent.

2009. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!