Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tejláz tünetei?

Mik a tejláz tünetei?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Elsősorban nagyon magas láz, gyengeség érzet, néha még felkelni sem tud az anya az ágyból. Izzad, fájnak a végtagjai, és fáj a melle, csomó van benne.

A lázat csillapítani kell, általában csak orvos tudja megfelelően kezelni, hűtőfürdőt kell venni sokszor, és kiamszírozni a csomót a mellből-ami fáj, de meg kell tenni.

2009. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amint lázas a szoptató anyuka, azonnal indulás a dokihoz. Masszírozni kell a mellet, lázcsillapítás, de mindent csak az orvos utasítása szerint.

Nekem szülés után 1 héttel 40°-os lázam volt, a mellem hirtelen bedurrant, de egy csepp tej nem jött belőle. Már félrebeszéltem, nem tudtam magamról, a gyereket is szó szerint elfelejtettem, azt hittem, hogy még nem született meg. Annyira nem tudtam magamról, tehát én kórházba is voltam emiatt. A tejem gennyes, véres volt, úgyhogy el kellett apasztani, miután jól kimasszírozták nekem és lefejték. Én ordítottam a fájdalomtól. Nem akarok senkit ijesztgetni, csak leírtam, hogy én mit tapasztaltam.

2009. júl. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Remélem minden rendben van velem.
2009. júl. 3. 09:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!