Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes bébi tv-t venni?...

Érdemes bébi tv-t venni? Sokáig "leköti" a babót?

Figyelt kérdés
5 órás utunk lenne, és amióta elindult egy félóra is gondot okoz az autósülésben bekötve.
2009. júl. 2. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszolok, de mi az vagy milyen az a bébi tévé?
2009. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, én az alvásra szavazok. Ha meg tudjátok úgy szervezni az utat, hogy alvási időre essen, akkor könnyebben fog menni. A bébi tv (akármi is legyen az, ha nem könyv) nem hangzik túl jól, főleg 5 órán át.

Inkább álljatok meg többször, sok út menti étteremnek van kis játszótere, ott lehet mozgolódni.

2009. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megnéztem, nem drága, de kizárt, hogy ez egy gyereket 5 órán át lekössön.

Úgy is aludni fog, elrázza a kocsi.

2009. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: közben én is megkerestem a google-on. Szerintem sem szórakoztatja el 5 órán keresztül, max egy ideig, amíg újdonság. De egy próbát lehet, hogy megér, ha nem szereti az autózást.
2009. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek olyan van, én még nem láttam, ami a fejtámlába van építve és mesét nézhetnek a gyerekek az úton. Ők szeretik.
2009. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
OFF A 14-13-as vagyok. Nem a mozizás ellen vagyok, a nagyobbik (8) nálunk is rajzfilmeket néz akárhány sok órán át. A kérdező babája, ha jól értettem, most indult el, tehát még elég pici. ON
2009. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam, hogy alvás időben mennénk, de végig úgy sem fog aludni. Egy anyuka ajánlotta a bébi tv-t, meg hogy ilyenkor érdemes beruházni egy új játékra. 13 hós a babám. Abban is biztos vagyok, hogy többször meg kell állnunk, meg hogy az 5 órás útból jóval több lesz. Eddig olyan egyszerű volt vele az utazás, imádta.

Köszönöm a válaszokat!

2009. júl. 2. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!