Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor éjszakára adtok a...

Ilyenkor éjszakára adtok a babátok lábára zoknit, ha pizsiben alszik?

Figyelt kérdés
Kilenc hónapos a kisfiam, rövid ujjú pizsiben alszik, de reggel mindig hoieg a karja, és nem tudom, hogy adjak-e a lábára zoknit, hiszen nagyon meleg van nappal.
2009. júl. 2. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én rugdalózóban altatom (1 éves), szerintem praktikusabb mint a pizsi, így nem kell zokni.
2009. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem adtam rá zoknit,pedig nem altattam hálózsákban,mert utálta.Az én fiam is rövid ujjú,rövid nacis(napozóban)alszik.13 hós.
2009. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak amiatt aggódom, hogy reggel hideg a karja, és a keze. Nem fázik meg a lábánál, ha nem adok rá zoknit? Pedig úgy biztos kényelmesebb lenne neki.
2009. júl. 2. 14:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi összefüggés van a zokni és a karja között?

A karja hideg, mert kint van a takaróból, de ettől nem fázik.

A lábára meg nem kell zoknit adni, sokkal egészségesebb anélkül aludni.

És én is emiatt altattam talpas rugiban a lányom, majd hálózsákban.

2009. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 10 hónapos kisfiam tegnap éjjel végre jól aludt. Nem adtam rá rugit, csak egy rövid napozót, zoknit sem. Ha úgy gondolod, hogy fázik, fogd meg a hasát, ha meleg, akkor semmi baj.
2009. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak gondold végig!Ha te ilyen melegben zokniban aludnál milyen lenne?A gyerekeket sem kell jobban felöltöztetni!Télen mit fogsz adni a gyerekedre éjszaka?Síoverált?
2009. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem adok rá akkor zoknit, és télen sem fogom majd síoverálban altatni...........Első babám, már 2-szer volt annyira náthás, hogy fuldokolva köhögött a végére éjjelente, teljesen kikészültem. Azt hiszem érthető, ha nem szeretném, ha ez újra megtörténne....Azért kérdeztem, mert nem tudtam mi a helyes, nem azért, mert hülyeséget akartam kérdezni.
2009. júl. 2. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy milyen rosszindulatúak egyesek.... istenem. És ezeknek a szülőknek a gyerekeivel fognak egy oviba járni a gyerekeim.
2010. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!