Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám nem issza meg a vizet...

A babám nem issza meg a vizet cumisüvegből. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Látom, hogy nagyon melege van, szomjas. A szájába teszem a cumisüveget, játszik vele, folyik a szájába a víz, de nem nyel, hanem majd megfullad tőle, öklendezik. Mintha nem tudná, hogy le kell nyelni. Anyatejes, nem szokott cumit kapni, csak ebben a melegben adom (adnám) belőle a vizet.
2009. júl. 2. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajna, az én babóm sem issza a vizet, igaz ő azért nem mert nincs íze:)
2009. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Add kanállal vagy pohárból
2009. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyatejes, akkor egyszerűen nem szomjas.

De ha te megnyugodnál tőle, hogy ennek ellenére itatod akkor kiskanállal kell adni neki.

2009. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én babám is anyatejes volt és öse issza meg a vizet.Én babáknak való édes-kömyény teát adok.Semmi cukrot nem teszek bele és megissza.Próbáld meg te is.Ennek van egy kis íze igy is,hogy nem cukros.
2009. júl. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

azért adnám cumisüvegből, mert séta közben nem igazán tudom megszoptatni, és kiskanállal itatni is kicsit macerás az utcán :(

2009. júl. 2. 13:16
 6/10 A kérdező kommentje:

azt gondoltam, hogy nem az ízével van baja, mert vigyorog közben, csak egyszerűen nem nyeli le

kipróbálom a teát, köszi

2009. júl. 2. 13:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mennyi idős a babád?

Próbáld meg neki azt,ha a szájába veszi a cumisüveget te nyomd meg neki 1 kicsit,hogy spricceljen a szájába a víz(mint ahogy a ciciből jön.)Próbáld neki napközben odaadni többször a cumisüveget,had ismerkedjen vele.Az én kislányom már csőrős pohárból iszik régóta séta közben és hűsítésnek csorgatja ki a szájából a vizet. :))) Szerintem. :)))

Kicsinek a csajszim se nagyon akart vizet inni de idővel megtanult cumisüvegből és most már csőrőspohárból iszik ,otthon pedig a pohár a sláger. :)))

Sok sikert és ne aggódj ha rákap ,hogy kell inni cumisüvegből akkor nem lesz gond.

Jó sétát és cumizás tanulást kívánok. :)))

1 éves kislány anyukája

2009. júl. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajna mi tápszeresek vagyunk, szóval végig cumisüvegből iszik, mégsem issza meg a vizet, pedig, ha a szájába teszem, nem fintorog. Nekünk a védőnőnk mondta, hogy azért nem issza meg mert nincs íze.

Ha gyakran próbálkozol meg fogja szokni

2009. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
3 hós a fiam, köszi, akkor próbálkozok még :)
2009. júl. 2. 13:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 8 hónaposan falta be a cumisüveget, addig nem tudta mire való, és akkor azért mert szomjazott a kánikulában.10 hós és még szopik
2009. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!