Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4-4.5 hónapos babáitoknak...

4-4.5 hónapos babáitoknak milyen a napirendje? Fixen kialakultak már a szopi- játszóidők?

Figyelt kérdés
Nekünk nincs két egyforma napunk még mindig. Egyszer felkel reggel nyolckor, máskor tízig alszik. Este pedig kész tortúra az elalvás. Van, hogy másfél órán keresztül altatgatom, utána meg felébred egy óra múlva és cicit kér. Jajjjjjj...
2009. júl. 2. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én babám már jóval nagyobb, de emlékszem hogy ez a napirendes dolog nekem sem ment. Egy darabig volt valami rendszer 5 hós kora körül de igazából sosem jött össze. Szerintem a lényeg a fürdés időpontján van meg az esti rituálén. 13 hós a fiam, és most hogy napi 1 alvás van eléggé ugyanúgy alakulnak a napok. Ne aggódj, nem minden babánál megy ez a dolog:)
2009. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4,5 hósak vagyunk és épp a minap kérdeztem hasonlót. Nekünk csak a fürdés és esti lefekvés a fix. Az összes többi mindig máshogy. Ami még tuti, hogy 2,5-3 óránként eszik de mindig máskor kel így tolódik. Éjszaka is 3x kér enni és vagy 3 hete ezenkívül még vagy 2x felriad. Akkor visszadugom a cumit a szájába és alszik tovább.
2009. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A rend még nekünk sem akar beállni. Pár egymst követő nap jó volt,minden nap ilyentájt aludt1,5 órát,pedig nem egy nagy alvó nappal,max 30 perc. De ma az istennek sem akar aludni és nyügös. Éjjel mostanában 2-szer kel,pedig talán 1 hónap is volt,hogy fel sem kelt. Én sem értem. Bocs,hogy nem tudtam segíteni,de nekem is ezek a problémáim. Néha azt hiszem,megbolondulok.

kitartást neked is

4,5hós kislány anyukája

2009. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hós a babám.Reggel 8-9 körül kel, eszik(tápszer-most kezdem a hozzátáplálást),játszik egyedül 50 percet,aztán velem is.Aztán megint eszik, és egyből elalszik kb.2-3 órát.Aztán már csak evés és játék jön.Este fél 8-kor fürdés,evés,büfi és egyből alszik.Reggeliig megint.
2009. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én manóm is 4,5 hónapos és még mindig nincs kiszámítható napirendünk.Most ez a kánikula meg végképp felborította még azt is ami kialakulóban volt:(Sűrűbben cicizik keveseket,gondolom szonjas,alvás is nehezen megy ilyen melegben,de ha alszik kidöl 4-5 órára is.Egyébként 3 óránként szopizik,ált.2-3-kor,5-6-kor és így tovább,de ez lehet +/- 2óra eltéréssel.A fürdés is 7-9 között,attól függ mikor jövünk be,mert ugye pont 7 után kellemes kint lenni vele.Esti elalvás mindig cicizés közben történik 22-24 között,sajna erről nem tudom leszoktatni:( Szóval nem egyszerű,pláne,hogy van még egy 3 évesem is:)
2009. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!