Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől ilyen szőrős a kisfiam?

Mitől ilyen szőrős a kisfiam?

Figyelt kérdés
4 hónapos kisfiam olyan szőrős lett mostanában, igaz ilyen aranyszínű pihéi vannak, de olyan sok, meg nekem feltűnő. Van neki a kis bajszánál, a pofiján, a kukija fölött. Apa szerint nem vészes, más észre se vette, de én aggódok nehogy valami hormon problémája legyen. Igaz mi a szülei sem vagyunk éppen csupaszok, sőőt. volt így valaki? Szóljak a dokinak? Köszi
2009. júl. 2. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, mindenkin vannak pihék.
2009. júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem mikor megszületett,tiszta szőr volt a vállánál meg a hátán,apa szerint jó férfias volt..de kihullott,azok eléghosszúak voltak.Most is vannak pihés rajta főleg a vállánál,meg van kis aranyszínű bajuszka is,de ez mindenkinek van..ha több lenne később olyan helyeken ahol most van akkor sztem kérdezz rá orvosnál,de sztem nem vészes.
2009. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Örülj neki!!!!tesztoszteron mennyiségét jelzi,tehát férfias lesz majd a Fiú,ha megnŐ:-))

A mi Kicsink is ilyen(volt),mostmár nem olyan szembetűnő,mikor megszületett,olyan volt,mint egy kis Mókus még a kis füle hegyén is volt szőröcske:-)

Ugyhogy én örülök ennek,inkább ilyen legyen,mint nem ilyen...főleg később...

2009. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!