Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Betakarjátok a babát, ha...

Betakarjátok a babát, ha alszik? Nappal? Éjszaka? Mivel? Miben alszik?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Most nálunk nagyon meleg van.25 fpk van a szobában,egy rövidnadrágban pólóban,és zokniban alszik takaró nélkül alszik .Èjjel rövid body,és pizsialsó van rajta.Akkor sem takarom be,mert meleg van.Amúgy is lerúgná magáról.Ha hüvösebb van,akkor van rajta pizsifelsö.17 hónapos a lányom.
2009. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En mindig betakarom a fiam 11honapos most.Ha meleg van textil pelussal a derekat.Este pedig az egesz gyereket pleddel :)
2009. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk panelba a 10diken 27-28fok van éjjel is,déli oldal így egész nap süti a nap is a falakat,meg a tetőt..én egy pelust adok rá meg egy atlétát és textil pelussal takarom be,de azt lerúgja rendszerint magáról..így is folyik szegénykémen a víz,de nem merem csak egy pelusban altatni... 1 éves baba mamája
2009. júl. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Éjszaka hálózsák nappal pedig ha ilyen meleg egy textilpelust rádobok.
2009. júl. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyitva van az ablak is?

Mert mi nyitott ablaknál alszunk ha jó idő van és én nappal rövid ujjú bodyban és rövidnaci és pelussal,

Este vékony pizsi és vékony babatakaróval betakarom.

Boldog babázást.

1 éves kislány anyukája

2009. júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem nyitom ki az ablakot, mert a szomszéd kutyáira mindig felébred.

Én egy vékony pléddel takarom be, de mindig belecsavarodik.

2009. júl. 2. 13:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én betakarom,6 hós,ha nagyon meleg van,épp csak egy vékonyka valamivel,este meg egy pléddel.Én magamból indulok csak ki,hogy el elalszik az ember,de én pl felébredek mert fázok.Ha alszik az ember lelassul az anyagcsere és minden más,ilyenkor fázik az ember még nyáron is.
2009. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Betakarom, mert én meg abból indulok ki, hogy nekem is jólesik, ha éjszaka valami körbeölel.

Próbáld meg csak és kizárólag nagypárnahuzattal betakarni. Nem is meleg, nem is hideg és mivel pamut, jó nedvszivó, sűrűbb szövésű, mint egy textilpelus, viszont annyira nem, mint egy pléd.

Nálunk bejött.:)

2009. júl. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az utolsó jó ötlet.
2009. júl. 3. 12:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!