Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Véres hasmenés lehet a fog...

Véres hasmenés lehet a fog áttörésekor?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem....

Hívd fel a gyerekorvost.Nem sérült fel esetlg a ve´gbele a babának és azért véres??Ha nem,akkor orvos.....

Legalábbis én azonnal hívnám az orvost,vagy mennék.

2009. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Úristen!!Biztos nem!Menj dokihoz!
2009. júl. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk ez volt,DE az a biztos,ha megmutatod az orvosnak!!!!!Én elvittem magammal a kakis pelenkát és megmutattam.
2009. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen először széklet tenyésztésre küldték a kakit az negatív lett. Aztán tejérzékenységre gyanakodtunk. Most már jó ideje nincs viszont újjból K- vitamint kell szednünk azóta semmi nincs. Jobb ha dokihoz viszed majd az jobban tudja mi van. Ha csak kis csíkokban van lehet csak a végbél repedt meg valahol de ha nagyobb mennyiségű akkor emésztési probléma is lehet. Számtalan oka lehet a véres székletnek orvoshoz kell vele menni.
2009. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott ilyen tüneteket produkálni a fogzás. Vidd el az orvoshoz a babát és a kakis pelenkát is.Az orvos eltudja küldeni tenyésztésre, ha nem végbélberepedéstől van benne vér.Láza volt?Esetleg más tünet?Azt nem írtad, hogy mennyi ilyen pelusa volt a babádnak.
2009. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok A véres székletnek 4 oka lehet


A) allergia

B) k-vitamin hiány

C) bélérési és bélmotalitási zavar

D) fertőzés (bakteriális, vírusos)

2009. júl. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

igazad van 4.válaszoló.

De lehet:

a . fertőzés vírus, vagy baktérium által

b. okozhatja a végbél berepedése, a végbél tájék felmaródása, amely néha csak alaposabb vizsgálat során tűnik fel.

utolsó voltam

2009. júl. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
az-az a 13:00-ás
2009. júl. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp vidd el dokihoz!
2009. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet! A fogak áttörésének tünete a lazább széklet lehet, de a hasmenés vagy véres széklet semmiképp.
2009. júl. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!