Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen jelei vannak, ha a...

Milyen jelei vannak, ha a babának fáj a füle? Mit csinál olyankor?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Sír. Meg attól függ, mennyi idős.
2009. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én még nem tapasztaltam, hogy fájt volna a lányom füle, de talán a sírás mellett kapkod a füléhez. Meg szerintem ha hozzáérsz a füléhez, akkor elránthatja, jobban sírhat. Ekkor én már gyanakodnék. Otthoni praktikát nem tudok, de ha gyanakodsz nézesd meg dokival. 13 hós kislány anyukája.
2009. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
10,5 hós. A haját simizi, van mikor a füle körül többször egy nap, de nem sokszor. Nem sír és nem is kapja el a fejét, már próbáltam. Mégis zavaró, mert játék özben is oda szokott kapni.
2009. júl. 2. 12:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha fáj a füle akkor hírtelen kapkod oda, ha egy picit megnyomod neki és nem sír fel fájdalmasan akkor nincs semmi baj, de azért figyelgesd.Ha hőemelkedése vagy láza lenne akkor vidd el az orvoshoz és mondd el, hogy erre gyanakszol.Még azt nézd meg a fülénél, hogy nem volt e más színű, állagú fülfolyása.

További szép napot és babázást

2009. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom is állandóan a fülét babrálta.Megkértem a dokinéninket,hogy nézze meg és azt mondta semmi baj csak kicsit száraz a hallójárata.Csöppentsek neki étolajat a fülébe(a maradék kifolyik) és másnap töröljem ki neki.

ha látom,hogy még mindig száraz újra csöppentsek.

Nálunk 2-3 nap és rendbe jött.azóta nem piszkálja.

te is nézetted meg dokival és kérdezd meg mit tegyél.

Remélem tudtam segíteni.

1 éves kislány anyukája

2009. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, segítettetek, köszi a válaszokat. Ez akkor nem fülfájás, de azért elmegyünk dokihoz, rákérdezek.
2009. júl. 2. 14:18
 7/7 anonim ***** válasza:
A babók akkor is szokták a fülüket markolászni, ha álmosak, de szerintem ezt el lehet különíteni a fájós fülmarkolászástól. 2. válaszoló voltam.
2009. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!