Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tejpépet mi helyett kell...

A tejpépet mi helyett kell adni vagy mi a funkciója? Kiegészítés esetleg? Hány hónapos kortól?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én adom 4,5 hótól mert nem nagyon hízogatott a drágám. Olyankor szokták ajánlani vagy ha kevés a tejcsi és nem akarod mindig csak tápszerezni. Tulajdonképpen az is tápszer csak egy kicsit változatosabb mert van különböző ízekben. A vaníliás nagyon fini!
2009. júl. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi már csak egyszer eszünk tápit(240ml),mellé tejpép és azt mondta dokibácsi,így rendben van a tejmennyiségünk.
2009. júl. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én tápszer helyett adom a babámnak, csak este, egyébként még szoptatom, de a nap végére már nem marad tejem, és ő is türelmetlen. ehelyett jön a tejpép, nagyon szereti.
2009. júl. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok, 3 és fél hónapos korától kapja.
2009. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szoptatok még, de délutánonként szoktam adni uzsira a babámnak tejpépet 7 hós kora óta. Nagyon szereti! Nem lenne muszáj, nem is mindennap kap, csak úgy nasiként, ha éppen gyorsan kell neki valami hamika.
2009. júl. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!