Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen volt a terhesség...

Milyen volt a terhesség végefelé? Hogyan tudtatok hajolniés mit éreztetek hogy mhamarosan eljön az idő?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

38 hetes vagyok. Kellemetlen már minden. Néha nem is jó szó rá, hogy kellemetlen, inkább fájdalmas. Fájnak a csontjaim, nehezemre esik a házi munka, a mindennapos teendőim, néha még az is, hogy megmozduljak. Éjszaka nehezen alszom, sokszor felébredek, gyakran járok wc-re, fájdalmas megfordulni az ágyban. Egyre többet gondolok a szülésre, aggódom is, hogy milyen lesz és hogy minden rendben legyen és félek is mivel első baba és nincs tapasztalatom, de már várom is. Furcsa érzések kavarognak bennem, de mindig próbálom nyugtatni magam. Nem tudom mit fogok érezni ha megindul a szülés, remélem nem esek majd pánikba, ez majd attól függ ép milyen hangulatban leszek, de próbálok már tudatosan készülni rá.

A vége már mindenkinek nehéz, de már nem sok van hátra.

2009. júl. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Huh, én nagyon utáltam a terhesség végét. Akkora voltam, mint egy bálna, mindenem vizes volt, már alig vártam, hogy kibújjon a kicsi. Jah, és fájt a derekam, fájt a lábam, a hátam...tényleg nagyon szar volt. Hajolni meg sehogy nem tudtam már az utolsó 2 hónapban, ezért a férjem kötötte a cipőmet.


Szép szülést!


3,5 hós baba anyukája

2009. júl. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is rettenetesen kínlódtam a végén, bár semmi bajom nem volt a szokásos dolgokon kívűl, amivel mindenki küzd, mivel nehezen megy minden.Nem éreztem semmit, csak azt hogy sosem fogok szülni:)Ja és idegbeteg voltam:)Mindig kiabáltam:)Elegem volt az egészből, de én nem szerettem terhesnek lenni én csak babát akartam:)

2009. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!