Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám fázna éjjel, akkor...

Ha a babám fázna éjjel, akkor nem aludná át az éjszakát, ugye? 9 hós

Figyelt kérdés
Nálunk nincs olyan meleg a lakásba,mint ahogy sokan írják,csak 22-23 fok.Bodyban és hosszú ujjú rugiban alszik.A takarót állandóan lerúgja,ahogy ráteszem.Nem szokott megébredni reggelig.Biztos nem fázik,ugye?
2009. júl. 2. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
nem!!!! nem fázik... azért takarózik ki, mert MELEGE van!
2009. júl. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is melege van.Rugi alá body sok 22 fokban.Hacsak nem picike még, mondjuk pár hetes.
2009. júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

A baba mindig lerúgja a takarót. Függetlenül attól, hogy melege van-e vagy fázik. POntosabban, akkor mindig, ha melege van, és nem húzza magára, ha fázik.


Én a gyerekem kezét szoktam nézni, ha kellemesen meleg, akkor nem fázik. Ha kifejezetten hideg, akkor be kell takarni, fel kell öltöztetni.

Jele annak, hogy a gyereked fázik éjjel, ha másnap náthás lesz. Persze az lehet egymillió más dologtól is, de az éjjeli hideg az egyik.

2009. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hát nálunk is éjszaka 11 körül már kellemes a levegö most a héten én a 8 hónapost nyári hosszu ujjas napozoba altatom de éjszaka vékony hálozsákot adok rá.Én is betakarozok.
2009. júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tehát nem ébredne meg arra,ha esetleg fázik?
2009. júl. 2. 10:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugye mindenki tudja, hogy a kicsiknek rossz a vérkeringésük, hiába nézed a kezét.Tarkón illetve pocin lehet érezni, hogy jól érzi e magát az aktuális hőmérsekleten.(háromgyerekes anyuka)
2009. júl. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szerintem kevés lenne csak a rugi,ha másnak 27 fokban alszik egy bodyban.Az azért 5 fok különbség,és a kis hasa meg háta megérezné szerintem.Én is hálóingben alszom,de takaró alatt.
2009. júl. 2. 11:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megébredthet ha fázik, ill. ha melege van! Az én babám hálózsákban alszik 6 hós és ő is felébred, ha nem jó neki(fázik, melege van, szomjas)!
2009. júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a hőmérséklet. Mi hosszú újjú rugiban alszunk takaróval. Sztem ha adsz rá még bodyt is nem kell a takaró. A dereka duplán takarva van. Ha valami nem tetszene neki biztos nem aludna egyhuzamban.
2009. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
22 fokban tökéletes a body ésa rugi.Az én lányom is így aludt.
2009. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!