Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az első baba után nem...

Ha az első baba után nem látszik az anyuka alakján-testén-bőrén, hogy szült, mennyi az esélye, hogy a második baba szülése után is "visszaváltozik" eredetire?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok 2,3,4stb gyermekes anyukák?

Köszönöm!


2009. júl. 2. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Sógornőm szülés után 2 héttel úgy nézett ki mint terhesség előtt. Tök jó alakja volt, mintha nem is szült volna. Második babával már 2 nap után szaladni is tudott, pedig császáros volt. Mázlista a csaj :)
2009. júl. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Szia.En a 2.babam utan is visszanyertem az eredeti alakomat.Pedig a fiammal 20 kg. hiztam a lanyommal 14 kg.:-) Most viszont a lanyom 11 honapos es 1 kg felesleg sincs mar rajtam.Pedig semmit nem tettem,csak rohangalok utana!:-)

Udv.egy 9 eves "nagy"fiu es 11 honapos kislany anyukaja!

2009. júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2 gyerekem van. A 2. születése után pár héttel visszanyertem eredeti alakom, senki nem mondja meg rólam, hogy 2-t szültem!

Anyum 4 után s ugyanúgy nézett ki mint az első előtt.

2009. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez abszolut adottság kérdése. Én 3,5 éve szültem, szülés után minden lement, de mivel túlsúllyal kezdtem, így fogyókúrába kezdtem, ami baromi eredményes és látványos volt. Mindenki azt mondta, jót tett a szülés, jobban nézek ki, mint előtte :) Jobban is éreztem magam. Most ismét babát várok, már 6kg-ot híztam, (25H) biztosan fogok még, és azt is biztosan tudom, hogy nekem csak munka árán fog vissza változni az alakom, akkor is kilóban lemegy minden. Nem vagyok kövér, az nagyon túlzás, de oda kell figyelnem mit mikor mennyit eszem.
2009. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó eséllyel ugyanúgy vissza fogod nyerni az alakod.


Nekem kinyúlt a hasam és berepedt a bőröm 1. terhességnél, de ez kötőszövet kérdése, genetika (mindig is gond volt vele, billentyűhiba, laza ízületek miatt mindenféle mozgásszervi gond). Hiába vagyok súlyra ugyanannyi, mégis úgy nézek ki, mint egy 5 hónapos terhes. Szóval szerintem ez adottság.

Ha az első babánál nem volt gond ezzel, akkor szerintem most sem lesz :)

Persze az étkezésre azért érdemes figyelni, de ez gondolom tiszta sor.

2009. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2009. szept. 11. 14:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt olsvasni a válaszokat, mert én is ebben bízom. Én már a kórházban úgy néztem ki, mint szülés előtt. Most 15 hetes vagyok, és reméelm ez a terhessség sem fog meglátszani rajtam:-)
2009. szept. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességnél 64 kilóról indultam, 71 kiló lettem, szülés után 60. Másodiknál 59 kilóról indultam, 69 lettem, szülés után 59. Semmi csík, hála Istennek, pedig van narancsbőröm máshol. Az első után rögtön fel tudtam venni a terhesség előtti ruháimat, és a másodiknál is ugyanígy történt. Sokan irigyelnek, pedig semmi különöset nem csináltam, ez főleg alkat kérdése. Persze nem zabáltam 2x annyit, sem a terhesség, sem a szoptatás alatt, csak odafigyeltem. Szóval a másodiknál is jó esély van, hogy csinos leszel!:)

Egy 16 és egy 2 hónapos manó anyukája

2009. szept. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én császáros voltam. 17 kilót szedtem fel a babámmal és szülés után is sokáig nagy volt a hasam, egyébként nem vagyok kövér, de hízásra hajlamos. 160 cm vagyok, 56 kilóval lettem terhes, most 58 kiló vagyok, de az ideális súlyom 51-52 kiló, tehát van még min dolgozni, főleg hasam és derekam és úszógumim van. Most múlt 1 éves a kisfiam és sajnos, ha nem dolgozom keményen hasra, derékra stb. és nem figyelek oda mit eszem, hamar visszaszaladnak a kilók. Szerintem teljesen alkati kérdés. Egy amúgy is vékony lány hamar visszafogy, de aki hajlamos a hízásra, ráadásul nem túl magas, azon hamarabb meglátszik, vagyis megmaradnak a kilók.
2009. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!