Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Össze-vissza eszik éjszaka és...

Össze-vissza eszik éjszaka és ezért folyton borul a napirend, mit csináljak?

Figyelt kérdés
5 hós múlt a kisfiam! Eddig nem volt gond, hogy csúszott a reggeli szoptatás vagy a déli,de most hogy megkezdtük a hozzátáplálást, problémát jelent, ha mondjuk a reggeli szopi 8-ra jön ki, mert elvileg a gyümit tízórai kéne adni, de a következő szopizás előtt nem adhatom, mert az már dél lesz és az már a főzelék ideje lesz majd egyszer! Mióta jönnek a fogai (kettő már kibújt), össze vissza ébred éjszaka szopizni és mindig máshogy alakul a napunk! Nem tudok kialakítani egy normális napirendet! Mit tegyek?
2009. júl. 2. 09:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Kislányom is a fogzás alatt lett kiszámíthatatlan. Nekünk bevált, hogy éjszaka amikor felébredt, nem vettem ki egyből szopizni (mert sejtettem, hogy nem lehet olyan gyakran éhes), hanem próbáltam cumival megnyugtatni, ha pedig az sem ment, akkor vizet adtam neki cumisüvegből (de úgy, hogy az ágyában feküdt közben). Az esetek 90 %-ban, ahogy ivott vizet, fordult is egyet és aludt tovább, megnyugtatta az is, úgyhogy tényleg nem volt szüksége szopira.
2009. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!