Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig kell body-t adni a...

Mindig kell body-t adni a babakra? Vagy adhatok ra kis polot/pullovert es nadragot is? 5 hos a babam?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

A body praktikus, mert nem csúszik fel és nem tud megfázni a kis veséje.

Én mindig bodyt adok a fiamra.

1 éves

2009. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kényelmesebb a body, mert tartja a pelust és nem csúszik fel a nyakába.

Ennek ellenére ha nagyon nagyon meleg van, én szoktam a 7 hónapos babámra pólót adni. Ha annyira nincs meleg, akkor body, nehogy megfázzon a dereka.

2009. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a praktikussága miatt általában bodyt adok a lányomra. De ha olyan helyre megyünk elég szerintem a póló is. Főleg ilyen melegben.
2009. júl. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én az 1 éves fiamra bodyt szoktam adni, pólót csak akkor adok rá, ha hűvösebb van, a body tetejére.

Szerintem is sokkal praktikusabb a body, nem csúszik fel, stb.

2009. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát erre nincs szabály, hogy meddig kell adni, de én is azért adok a 10 hónapos kislányomra még mindig, mert kényelmesebb, mint a póló. Folyton mászik mindenfelé, szóval bírni kell a ruhájának a strapát és a body nem csúszik fel, meg tartja a pelust, ahogy az előzők is írták.
2009. júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha itthon vagyunk, bodyban van, mert nemrég kezdett kúszni-mászni, és tuti felcsúszna mindene. Viszont ha elmegyünk vmerre, mindig póló+rövidnacit adok rá, az sokkal csinasabb. most 7 hós

2009. júl. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!