Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olvastátok már ezt? Ma kaptam!

Olvastátok már ezt? Ma kaptam!

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 2. 09:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
53%
Hát ez is egy vélemény a sok kozul. Nekem a kisfiam anno természetes úton szuletett és én személy szerint orultem hogy nem vágták át a hasfalamat az also varrásom / gátmetszésem /pedig rovid ido alatt gyonyoruen osszeforrt. 9 hónapig szoptattam és szerintem sokkalta belsoségesebb és meghittebb volt a kapcsolat és tudtam hogy a leheto legjobbat adom neki mint aztán mikor a cumisuveget a szájába nyomtam és megitattam vele a tápszert amibe ki tudja milyen arányban mit kevernek. Én persze úgy vagyok vele hogy akinek valóban nincs teje nincs más megoldás mint a tápszer de akinek van az ne a maga kényelmét nézze hogy így kényelmesebb neki hanem azt hogy mi a legjobb a babának. Az a pár hónap hamar elrepul igazán nem sok lemondással jár és csak kis toredéke az életnek igazán annyit meg lehet tenni a gyeremekeinkért hogy magunk helyett arra az idore Ot helyezzuk elotérbe és nem a mi kényelmunket. De hát ez is mint minden egyénektol fuggoen változó. Szíve joga mindenkinek eldonteni mi a fontosabb a számára.
2009. júl. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
szerintem Magyarországon nagyon kevés anyuka van, aki nem akar szoptatni. Én eddigi életem során eddig összvissz 1 ilyen anyával találkoztam, de az nem is normális.
2009. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Én felpontoztalak!! Bár ez a téma egy kicsit offolás.. A múltkor is, zsíros hajú, kinyúlt otthoni ruhás, hagymaszagú kismama...aztán majd sír, hogy elhagyta az ura!! Bár valószínűleg a baba előtt is ilyen lehetett és 100%, hogy ilyen a pasi is.
2009. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
09:39, igen, ez mindaddig működik, amíg remek adottságod van szoptatni. ha nincs, akkor emiatt te rosszul éreznéd magad? mert a hozzászólásod alapján én aki 4 napja elkezdtem a hozzátáplálást a 3 és fél hónapos kislányomnál, mert az esti szoptatás már csak egy kínszenvedés neki, most joggal érezhetném magam rosszul, mert nem anyatejjel tömöm be a gyerek száját, de valahogy ezt mégsem teszem, mert annál egy fél fokkal talán okosabb vagyok. nem vagy jobb anya, mint én, azért, mert több tejed van. Tudom, hogy nem ezt mondtad, de ezt éreztetted. Eleve úgy kezdted, hogy te természetes úton szültél, és 9 hónapig szoptattál, magyarul, mintha azt mondtad volna, én ugyan tökéletes anya vagyok, de akik ezt nem tudják, azok sem annyira tökéletlenek. Ez a gond, ezért érzi magát szarul az összes császáros, meg tápszeres. Remélem, nem bántottalak meg, nem az volt a cél, csak hogy rávilágítsak, hogy ez valakinek fájhat így ebben a formában, pont ezalatt a kérdés alatt ezekkel a dolgokkal hencegni.
2009. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Most őszinte leszek,szerintem nem írt újdonságot a cikk szerzője.Eddig is tudtuk,vagyis eddig is kellett volna tudni...Saját példám is igazolja,hogy nem lehetünk mindig tökéletes anyák,de törekedni kell rá.Biztosan van olyan anyuka,aki képes szinte mindenre,amiről az első pár sor is szólt.

Furcsa,mi nők állandóan versengünk egymással,a szülésnél,szoptatásnál és ez nem fog változni.

Eddig sem ítéltem el senkit,mert nála másképpen alakultak a dolgok,ezután sem teszem.Aki viszont eddig is szúrós szemmel nézett a másikra- mert például császárral hozta világra a babáját- az az anyuka ezután sem fog másképp gondolkodni.

Az a legjobb,ha mindig a maximumot nyújtjuk magunkhoz képest és azzal nem foglalkozunk,hogy más mit hogyan csinál!

2009. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyetérek azzal hogy ha még kismama is valaki ne hagyja el magát, de szerintem ilyenek nem attól lettek slamposak hogy most terhesek azok elotte is ilyenek voltak és aztán is ilyenek lesznek nem torodnek az oltozkodésukkel megjelenésukkel alapból. Egy nonek mindíg kell adnia magára hogy a férje kívánatosnak és szépnek tartsa akár otthon akár máshol.
2009. júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Én nem azt szoktam mondani hogy császárral szültem hanem császárral született a kislányom ezzel is olyan bajba vagyok hogy fejezem ki magam. :-( A szobatársam természetesen szült hajnalba már délután semmi baja nem volt. Én meg alig bírtam felállni hogy eljussak a wc-re. A katétertől rosszul voltam mikor megéreztem hogy bennem van. Meg persze az a kiszolgáltatottság is, még soha nem voltam így. Ráadásul a Babámat át vitték másik kórházba mert vért hányt tiszta depis voltam. Tehetetlenül feküdtem már rohantam volna a gyerekemért. Nem ilyen szülésről álmodtam. Megszenvedtük párommal anyukámmal végig nézték ők is. Ha lesz még babánk lehet nem engedem be őket. Párom már attól rosszul volt hogy felnyúlt a doki és mi jött ki.
2009. júl. 2. 10:00
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudjatok igazad van lehet félreértheto volt. Én azzal nem értek egyet ha valaki megrendeli a császármetszést dátumra, mielott meg megszulne megrendeli a 3 évre való tejadagot kényelembol. Holtott ott a lehetoség már ma hogy vágás nélkul szuljon és lehet hogy tudna is szoptatni és a legjobbat megadni babájánák és meg se próbálja. Hiszen a terhesség maga egy abszolút természetes folyamat. Attól senki nem kevesebb ha nem sikerul természetes úton szulni és császárt adnak vagy nincs egyátalán teje és tápszert kell adni a babának arról O nem tehet én arra értettem hogyha valaki onzo módon magát helyezi elotérbe és meg se próbálja arra a kis idore elotérbe helyezni a babáját.
2009. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Én is láttam slampos kismamákat de szerintem ők alapból ilyenek voltak. Nem a terhesség alatt lettek ilyenek. Ha valaki tud szoptatni örüljön neki köszönje meg a föntieknek! Sokat sírtam én ez miatt. Fejtem ettem a bogyót ittam a teát. Bele kellett törődnöm és ez mind azért mert nem tudtam megszülni a babát. Lehet ha hagytak volna még vajúdni reggelig megszülöm erre gondolok mostanában. Reggel 9kor megrepedt a búrok este 9ig két ujjnyit tágultam és a dokim úgy döntött irány a műtő. 4200g-al született a lányom.
2009. júl. 2. 10:06
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a 9:39 -es voltam.
2009. júl. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!