Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olvastátok már ezt? Ma kaptam!

Olvastátok már ezt? Ma kaptam!

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 2. 09:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen és maximálisan egyetértek!! Miért, te nem??
2009. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a cikk! Teljesen egyetértek vele! Nekem két gyerekem van,az első baba császárral született,a másik simán. Nem tudtam sokáig szoptatni egyiket se,de még sem érzem ettől rossz anyának magam. :)
2009. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki így gondolkozna,kevesebb lenne a depis anyuka! :)
2009. júl. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben egyet értek!

3. császárra készülő anyuka

2009. júl. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nem olvastam,de sok igazság van benne.Annyit azért mejgyezenék,hogy néha többmindenre vagyunk képesek mint azt gondolnánk,tehát ne adjunk fel rögtön az első próbálkozás után ha elsőre nem megy valami.Pl szoptatás,vagy a kaja készítése.De tök igaz,hogy egy kiegyensújozott mamira van szüksége a gyereknek.jó hogy beraktad ezt a cikket,remélem sok anyukának segít akit bántanak valami miatt,vagy a megjegyzések bántanak.Elsősorban anyukák vagyunk.
2009. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó a cikk!!!!!!!!!!!
2009. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Hát én is érzek ilyet hogy még megszülni sem tudtam császárral született a kislányom nem tágultam. És tápszeres is. Sokáig rágódtam ezen anyukám és a párom mindig mérgesek voltak és helyre tettek ne csináljam ezt magammal. Én is rengeteget olvastam készültem szülésre szoptatásra bukásnak éreztem de most már boldog vagyok egészséges szép mosolygós a babám persze fáj még kicsit.....
2009. júl. 2. 09:29
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik a cikk. Császárral szültem és 3 hónapig tudtam kizárólag anyatejjel nevelni a babámat, azóta kap kiegészítést is. Akkor nagyon megviselt a dolog. De megemésztettem és kiegynsúlyozott lettem utána. Ja és a baba is, mert addig éhes volt sok szopi között is :( Én is találkozok olyannal aki szerint ez ciki!!!

De nem ez a ciki, hanem ezt direkt választani nagyon ciki. Programozottan szülni ciki, hogy később ne legyen hasad!!! Vagy az nagy ciki, ha elapasztod a tejed, hogy később ne lógjon a melled!!! (bocsi kiakadtam)

2009. júl. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
66%

Nem azokkal az anyukákkal van baj akik császárral szülnek és nem tudnak szoptatni, hanem azokkal akik nem is akarnak egyáltalán szoptatni.


És azt is észrevettem, hogy az orvosi rendelő (tanácsadás) tele van igénytelen anyukákkal. Nem azt mondom, hogy frissen sminkelve menjenek az orvoshoz, de azért kicsit adhatnának magukra, nem otthoni kis ócska ruhába, meg tök zsíros hajjal.

Tisztelet a kivételnek.


Ponzotozzatok le nyugodtan akkor is ez az igazság, legközelebb csak nézzetek körül!

2009. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én most olvastam el.

Nekem az a véleményem, hogy nem attól lesz vki jó anya, hogy minden "előírást" betart. A gyerekednek úgyis az a legjobb amit te nyújtasz neki. Én most várom első bébit az elején nagyon meg voltam ijedve, hogy "rossz" anya leszek, azt gondoltam bénázni fogok, meg sem tudom majd rendesen fogni azt a gyereket és talán még a pelenkát is fordítva adom rá. De most már egyre több az önbizalmam és kezdek rájönni, hogy akármilyen ügyetlen is leszek az elején a pelenkázásnál vagy a fürdetésnél a gyerekemnek akkor is nálam lesz a legjobb helye, mert én vagyok az anyja. Nem hiszem el, hogy egy újdonsült anyuka minden már az elejétől tud és profin szoptat, pelenkázik, stb. Biztos, hogy nekem is segítségre lesz szükségem az elején, de szerintem ez nem szégyen. Én nem fogom restellni megkérdezni akár többször is a csecsemős nővéreket ha valamit nem értek.

2009. júl. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!