Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit és hogy étkezik 7-8...

Mit és hogy étkezik 7-8 hónapos babátok? A hozzátáplálás miatt kérdezem. Adtok neki 2x főzeléket? Ha gyümit eszik kitart a pociban 2-3 órát? Nekem olyan hamar éhes lesz tőle.

Figyelt kérdés
Gyümölccsel is szeretnék kiváltani tápit, de nem sokáig lakik jól vele. Eddig 1x eszik főzeléket délben utána Sinlac, tápi + gyümi (de ezután kb 1 órával már nagyon éhes).
2009. júl. 2. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyümihez keverhetsz rizst, vagy adj neki utána egy babapiskótát rágcsálni. Az enyém is 2 óra múlva már éhes, és igen adhatsz neki vacsira is főzit!!!
2009. júl. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Ha most kezdtem (3 hete) hozzátáplálni akkor nem korai a rizs és a babapiskóta? Bocs, de tényleg nem vagyok otthon a témában.
2009. júl. 2. 09:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Keverj a gyümihez Sinlacot. Isteni és tuti jól lakik vele!!
2009. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám 7 hónapos, reggeli tápszer,tízóraira vagy gyümölcsöt vagy főzeléket eszik, mindig rakok hozzá sinlacot, így tuti laktatóbb. Ebéd tápszer, uzsonna tejbedarapép valamilyen friss gyümölccsel, ha nincs itthon semmi akkor magában. Vacsora tápszer. A védőnőnk azt mondta, hogy még nagyon sok folyadékra van szüksége így egyenlőre elég két étkezést kiváltani.

Szerintem rakj a gyümölcshöz több sinlacot az jobban telíti.

2009. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oks, köszi megfogadom a tanácsotokat :)
2009. júl. 2. 09:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.Az én babám 29.-én volt 8 hónapos.4 hónaposan keztük a kóstoltatást.A mi napirendünk ilyen:

reggel: szopi

Tízórai:Tejpép gyümivel v. keksszel

Ebéd:fözi

uzsi:Joghurt gyümölccsel+ kekszel v. babapiskótával(darálva) v. gyümi+keksz

Vacsi:Szopi

Mivel nemrég kezdtél hozzátáplálni,a tejtermékkel még várnék,de darált háztartási kekszet nyugodtan adhatsz neki.

2009. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!